Sálová aukce 40 / Faleristika / Rakousko-Uhersko

153692 -  čestná medaile za 40 let věrné služby, bronz, průměr
čestná medaile za 40 let věrné služby, bronz, průměr 40mm, Hauser 25
Vyvolávací cena:
153682 -  Medaile Za statečnost Karla I. stříbrná II. třídy, 2.
Medaile Za statečnost Karla I. stříbrná II. třídy, 2. udělení, nepuncováno, značeno KAUTSCH, páska na stuze + Medaile Za statečnost Karla I. bronzová, značeno KAUTSCH, nová stuha; Marco 235 a 236
Vyvolávací cena:
153689 -  Odznak pro vojenské lékaře, malé provedení, na R motý
Odznak pro vojenské lékaře, malé provedení, na R motýlkový úchyt; Marco 330
Vyvolávací cena:
153688 -  sestava 6ks medailí, Medaile LAESO MILITI za 1, 2, 3, 4 a
sestava 6ks medailí, Medaile LAESO MILITI za 1, 2, 3, 4 a 5 zranění, zinek, 1x bílý kov, signováno A. PLACHT, Marco 420-424 + medaile pro válečného invalidu, zinek, Marco 425
Vyvolávací cena:
153686 -  Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo,
Vojenský služební odznak pro poddůstojníky a mužstvo, kříž II. třídy za 12 let, zlacený bronz, medailon stříbřen, Marco 378c
Vyvolávací cena:
153681 -  Záslužný kříž železný bez koruny, na civilní stuze
Záslužný kříž železný bez koruny, na civilní stuze, Marco 143
Vyvolávací cena:
153237 - 1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, čás
1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, částečně zlaceno; zelený lak setřen, novější stuha, Marco 357
Vyvolávací cena:
153221 - 1816 Vojenská záslužná medaile PRO VIRTUTE MILITARI, nov
1816 Vojenská záslužná medaile PRO VIRTUTE MILITARI, novodobá kopie, průměr 37mm, patinováno na staré stříbro, značka Mincovny kremnica, na staré stuze Řádu železné koruny; Procházka 315
Vyvolávací cena:
153683 - 1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičs
1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičském a záchranářském, zacený bronz, nošená patinovaná stuha; Marco 333
Vyvolávací cena:
153222 - 1849-60 Vojenský záslužný kříž III. třídy, s vále
1849-60 Vojenský záslužný kříž III. třídy, s válečnou dekorací, stříbro, smalty, nová stuha; Marco 136
Vyvolávací cena:
153234 - 1871-1918 Mariánský kříž řádu Německých rytířů 2
1871-1918 Mariánský kříž řádu Německých rytířů 2. třída, stříbro, smalt, nepuncováno; Marco 167
Vyvolávací cena:
153684 - 1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2
1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364 + Medaile za 40 let věrné služby, civilní stuha nošená, bronz, Marco 383?
Vyvolávací cena:
153223 - 1876 Záslužný kříž stříbrný s korunou, na civilní
1876 Záslužný kříž stříbrný s korunou, na civilní stuze; originální etue s nálepkou F.J.O.K./No.148/1876, Marco 140
Vyvolávací cena:
153685 - 1898-1908 Vojenská jubilejní medaile z roku 1898 (v opisu
1898-1908 Vojenská jubilejní medaile z roku 1898 (v opisu AC), bronz, nošená stuha, Marco 396 + Občanská jubilejní medaile z roku 1898 (v opisu ET), bronz, nová stuha, Marco 397 + Jubilejní kříž z r. 1908, vojenská původní stuha, Marco 402 + Jubilejní kříž z r. 1908, civilní původní stuha, zlacený bronz, Marco 403
Vyvolávací cena:
153691 - 1899-1909 Medaile na císařské manévry, 4ks medailí, 1x
1899-1909 Medaile na císařské manévry, 4ks medailí, 1x Reichstadt 1899, pozlacený bronz, průměr 29,5mm, ouško + Jaslo 1900, pozlacená bronz, průměr 29mm, ouško + Horn 1901, bronz, patinam průměr 29mm, ouško + Velké Meziříčí 1909, zlacený bronz, průměr 29mm, německý a český nápis
Vyvolávací cena:
153224 - 1911 Vojenská medaile SIGNUM LAUDIS, stříbrná FJ I. (pos
1911 Vojenská medaile SIGNUM LAUDIS, stříbrná FJ I. (postříbřený bronz), civilní stuha; Marco 146
Vyvolávací cena:
153687 - 1912-1913 2x Pamětní kříž 1912-1913, 1x data pozitivní
1912-1913 2x Pamětní kříž 1912-1913, 1x data pozitivní, bronz (zlacení setřelé), Marco 411a + 1x data negativní, zlacený bronz, Marco 411d + Karlův vojenský kříž, zinek, nošená stuha, Marco 419
Vyvolávací cena:
153229 - 1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kř
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž 2. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalt, nepuncováno, originální etue, značeno G. A. SCHEID Wien; Marco 161
Vyvolávací cena:
153228 - 1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kř
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž 2. třída, stříbro, smalt, nepuncováno; Marco 160
Vyvolávací cena:
153231 - 1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kř
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, nepuncováno; Marco 164
Vyvolávací cena:
153233 - 1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kř
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, pozlacený bronz, s válečnou dekorací, dámská stuha, stužka, originální etue, značeno V. Mayers Söhne Wien; Marco 165
Vyvolávací cena:
153230 - 1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kř
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbrná medaile, nepuncováno; Marco 162
Vyvolávací cena:
153232 - 1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kř
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, stříbro, s válečnou dekorací, nepuncováno; Marco 163
Vyvolávací cena:
153235 - 1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbr
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno LEISEK, nová stuha, Marco 227
Vyvolávací cena:
153236 - 1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbr
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno Tautenhayn, nová stuha, Marco 231
Vyvolávací cena:
153225 - 1916 Vojenská medaile SIGNUM LAUDIS, bronzová Karel I., no
1916 Vojenská medaile SIGNUM LAUDIS, bronzová Karel I., nová válečná stuha; Marco 149
Vyvolávací cena:
153227 - 1916-1918 Válečný kříž za civilní zásluhy 4. třída
1916-1918 Válečný kříž za civilní zásluhy 4. třída, zlacený bronz; Marco 154
Vyvolávací cena:
153226 - 1916-1918 Válečný kříž za civilní zásluhy 3. třída
1916-1918 Válečný kříž za civilní zásluhy 3. třída, stříbro, smalty, punc, značka FZ, originální etue; Marco 153
Vyvolávací cena:
153690 - 1918- Pamětní kříž PRO PATRIA-ÖSTERR. EHRELEGION 1914-
1918- Pamětní kříž PRO PATRIA-ÖSTERR. EHRELEGION 1914-1918, bronz, stuha válečné medaile 1873 + Veteránský kříž spolku města Gmünd, šestiramenný, bronz, medailon stříbřený, stuha žlutočerná, značeno Zimbler Wien + vzpomínková medaile s portrétem císaře na bitvu u Sadové 1866-1991, bílý kov, půměr 30mm, žlutočerná stuha
Vyvolávací cena:
153239 - 1919 Pamětní bosensko-hercegovská medaile, zlacený bronz
1919 Pamětní bosensko-hercegovská medaile, zlacený bronz, značeno A. PLACHT FEC., původní stuha; Marco 410b
Vyvolávací cena: