Sálová aukce 40 / Faleristika / Rakousko po roce 1918

153694 - 1922-1938 Pamětní medaile na válku 1914-1918, zlacená br
1922-1938 Pamětní medaile na válku 1914-1918, zlacená bronz, na stuze zkřížené meče, Hauser 44 + Medaile Tyrolsko obráncům vlasti 1914-1918, bronz, Hauser 45
Vyvolávací cena:
153240 - 1922-1938 Stříbrné vyznamenání za zásluhy, postříbř
1922-1938 Stříbrné vyznamenání za zásluhy, postříbřený berličkový kříž, nesmaltovaný; originální etue, značeno firmou Anton Reiterer Wien, Hauser 13
Vyvolávací cena:
153241 - 1922-1938 Zlatá medaile za zásluhy, pozlaceno, průměr 45
Vyvolávací cena:
153696 - 1945- BURGERLAND Pamětní medaile na připojení Burgerland
Vyvolávací cena:
153699 - 1945- DOLNÍ RAKOUSY  Stříbrná medaile za zásluhy, post
Vyvolávací cena:
153698 - 1945- DOLNÍ RAKOUSY  Stříbrné čestné vyznamenání za
1945- DOLNÍ RAKOUSY Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, postříbřený kříž, smaltovaný znak, Schmidt Abb. 107
Vyvolávací cena:
153700 - 1945- HORNÍ RAKOUSY - Medaile za nasazení při povodních
Vyvolávací cena:
153246 - 1945- KORUTANY  Velké čestné vyznamenání země Korutany
1945- KORUTANY Velké čestné vyznamenání země Korutany; připínací náprstní hvězda, zlacený bronz, smalt + klopová miniatura na jehle, Smidt Abb. 107
Vyvolávací cena:
153702 - 1945- Rakouská společnost Alberta Schweitzera - bronzová
Vyvolávací cena:
153242 - 1945- Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, smalto
1945- Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, smaltovaný postříbřený kříž maltézského typu; originální etue, stříbření na bronzu částečně setřeno, značeno Wolfgang Reiterer Wien, Schmidt Abb. 16
Vyvolávací cena:
153244 - 1945- Stříbrný odznak za zásluhy, postříbřený kří
1945- Stříbrný odznak za zásluhy, postříbřený kříž maltézského typu; Schmidt Abb. 18
Vyvolávací cena:
153701 - 1945- Vídeň  Medaile při nasazení při pohromách, post
1945- Vídeň Medaile při nasazení při pohromách, postříbřená, smaltovaný znak, Schmidt Abb. 201
Vyvolávací cena:
153697 - 1945- Vojenská služební medaile, bronzový stupeň, Schmi
Vyvolávací cena:
153695 - 1945- Zlatá medaile za zásluhy, pozlacená bronz, originá
Vyvolávací cena:
153243 - 1945- Zlatý odznak za zásluhy, pozlacený kříž maltézs
Vyvolávací cena:
153245 - 1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK;
1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK; Schmidt Abb. 45
Vyvolávací cena: