Sálová aukce 41 / Faleristika
1049
1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena: Kč
1050
1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena: Kč
1051
1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení bývalého pěšího pluku 35, 1683-1983, jednostranná, bronz + pamětní medaile na 25 let činnosti Ústřední celní správy ČSSR 1952-1977, tmavý bronz + medaile 40. Výročí osvobození Ostravy 1945-1985
Vyvolávací cena: Kč
1052
1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bronzová medaile, č. 36028; VM 34-II, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1053
1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, stříbrná medaile, punc 900, Zukov, č. 16421; VM 33-II, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1054
1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - punc, č. 9363; originální etue, VM 46
Vyvolávací cena: Kč
1055
1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zukov, č. 4995; VM 42-II
Vyvolávací cena: Kč
1056
1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; originální etue, VM 45-II
Vyvolávací cena: Kč
1057
1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, průměr 50mm, bez stuhy, hlava Karla IV. zpříma, český lev, opis NÁRODNÍ GARDA 1998, značeno ŠL (Lumír Šindelář); vydal důstojník NSG dr. Chroust
Vyvolávací cena: Kč
1058
Vyvolávací cena: Kč
1059
1918-1946 Československý válečný kříž , sestava 3ks - světlý bronz, tmavý bronz, červený bronz, VM I.-III.
Vyvolávací cena: Kč
1060
1919 ITÁLIE/ ČESKOSLOVENSKÉ VOJSKO Válečný kříž Vittorio Emanuella III. "Merito di Gverra", se stužkou + předávací dekret na jméno Martin Boublík z 24.V.1919, razítko VRCHNÍ VELITEL ČESKOSLOVENSKÝCH VOJSK NA SLOVENSKU GENERÁL PICCIONA s podpisem; výjimečná sestava
Vyvolávací cena: Kč
1061
Vyvolávací cena: Kč
1062
Vyvolávací cena: Kč
1063
Vyvolávací cena: Kč
1064
Vyvolávací cena: Kč
1065
Vyvolávací cena: Kč
1066
1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny; kat. VM neuvádí
Vyvolávací cena: Kč
1068
Vyvolávací cena: Kč
1069
Vyvolávací cena: Kč
1070
Vyvolávací cena: Kč
1073
Vyvolávací cena: Kč
1074
Vyvolávací cena: Kč
1075
1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, pozlacený bronz, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, avers UN FORCES/ ČESKÁ REPUBLIKA; plexi pouzdro; VRV s. 32-33
Vyvolávací cena: Kč
1077
1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bílý kov, část podložena červeným smaltem, šroub značen Silko Jablonec nad Nisou + miniatura na jehlový úchyt 2ks + připínací odznak UNPROFOR /2 CZECH BATT., zlatě eloxovaný plech, barevný potisk, lakováno, 50x35mm, dva jehlové úchyty
Vyvolávací cena: Kč
1078
1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bučovice, obecný kov, patinován na staré stříbro, stužka, luxusní etue
Vyvolávací cena: Kč
1079
1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1080
1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barvě kovu stříbra a v bronzu; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1081
1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou, pozlacený tombak, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1082
1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno Vitanovský, avers: český heraldický lev, revers Jan Lucemburský na koni, podpisy, plexi pouzdro + Pamětní mírová medaile, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1090
1880 Řád za chrabrost, IV. stupeň, 2. třída, 1. emise; vpravo malá oprava smaltu
Vyvolávací cena: Kč
1093
1910-1918 Medaile Za zásluhy - Borisovská bronzová s korunou + bez koruny + Pamětní medaile na válku 1915-1918; 3ks medailí
Vyvolávací cena: Kč
1101
1945- [SBÍRKY] sestava 6ks medailí, Za zásluhy o ochranu hranic; 1300 let Bulharska; Na paměť Georgi Dimitrova 1882/1982; 40 let socialistické vlasti; 40 let vítězství nad hitlerovským fašismem + legitimace
Vyvolávací cena: Kč
1102
1945- [SBÍRKY] sestava 9ks medailí, obsahuje medaile 25 let Lidové armády; 30 let Bulharské národní armády; 30 let orgánů ministerstva vnitra; Veterán práce; Kliment Ochridský; Za zásluhy o stavební vojsko; 30 let vítězství nad Německem; 100 let Aprilského povstání 1876 + 100. výročí osvobození z osmanského područí
Vyvolávací cena: Kč
1103
1945- Medaile Vlastenecká válaka 1944-1945 + medaile Za 15 let v ozbrojených silách + medaile Za 15 let ve stavebním vojsku + Medaile 25 let bulharské armády + medaile ministerstva vnitra Za zásluhy o bezpečnost; celkem 5ks
Vyvolávací cena: Kč
1107
1947- Řád Bulharské lidové republiky, I., II. a III. stupeň; originální etue od I. stupně
Vyvolávací cena: Kč