Sálová aukce 41 / Pohlednice / Motiv / Vojenský žánr

158079 - 1936 Zátiší Hraničářského praporu 6.S.Ú. Domažlice,
1936 Zátiší Hraničářského praporu 6.S.Ú. Domažlice, fotopohled praporního bufetu; bez poškození
Vyvolávací cena:
157362 - 1918-1920 sestava 16ks propagačních dopisnic náborové ka
1918-1920 sestava 16ks propagačních dopisnic náborové kanceláře v USA, Hlaste se k čsl. armádě, na obrazové straně slovensko-anglický text Mor ho!, Do zbroja! Kto si syn svojho rodu hodný! atd.; 3x prošlé, jinak nepoužité, zajímavé, kompletní série!
Vyvolávací cena:
157267 - 1945 USA / ČSR  kompletní soubor 8ks kreslených barevnýc
1945 USA / ČSR kompletní soubor 8ks kreslených barevných pohlednic připravených pro americkou 7. armádu po osvobození Prahy, PRAGUE 1945, signováno Z.B.
Vyvolávací cena: