Sálová aukce 41 / Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
1540
1908 Franz Josef I., jubilejní kreslená a barevná pohlednice, potrét z doby nástupu na trůn a z doby oslav 60-ti letého trvání vlády, doplněno rakouskými zn. z Jubilejní emise, signováno Ch. Scolik, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1541
1908 Franz Josef I., jubilejní pohlednice k 60 letům vlády; barevná, tlačená, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1542
1908 FRANZ JOSEF I., vysouvací pohlednice, 3ks, FJ v uniformě, FJ na koni a FJ v mysliveckém, barevné, malované, reprodukce sign. Ch. Scolik, nepoužité, luxusní
Vyvolávací cena: Kč