Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Sálová aukce 41 / Faleristika / Československo
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1027
+2
medaile Za pracovní obětavost, 1. + 2. vydání, bronz, etue, VM 48-II, 2ks + medaile Za pracovní věrnost, 2. vydání, stříbro, etue, VM 47-II
Vyvolávací cena: Kč
U:O5
1028
+2
Vyznamenání 10 let Lidových milicí - Za zásluhy II. třídy, etue, VM 49-2 + medaile Za zásluhy o Lidové milice, 1. třída, postříbřený bronz, etue, VM 54-1 + 2. třída, bronz, etue, VM 54-2
Vyvolávací cena: Kč
U:O5
1029
+2
1918-1919 Bronzová Pamětní medaile DOK "Za věrné služby", s hvězdou na stuze; VM 76, Novotný 99 2a
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1030
+2
1918-1919 Pamětní medaile československého dobrovolce v letech 1918-1919; VM 8b, Novotný 8
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1031
+2
1918-1919 Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918-1919, bronz s monogramem; VM 63b, Novotný 40b
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1032
+2
1918-1938 Československá revoluční medaile 2ks, 1x VM 6 s podpisem medailéra, 1x VM 6d bez podpisu medailéra, navíc stužka
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1033
+2
1918-1948 Medaile IV. pluku Stráže svobody, slitina, VM 71, Novotný 81 + Medaile IV. pluku Stráže svobody, bronz, VM 70, Novotný 82
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1034
+2
1918-1948 Pamětní medaile 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny, bronz; VM 92, Novotný 57
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1035
+2
1918-1948 Pamětní medaile 31. střeleckého pluku "Arco", bronz; VM 107, Novotný 72
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1036
+2
1918-1948 Pamětní medaile 39. pěšího pluku výzvědného, bronz; VM 111, Novotný 76
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1037
+2
1918-1948 Pamětní medaile 8. střeleckého pluku slezského, bronz; VM 90, Novotný 55
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1038
+2
1918-1948 Pamětní medaile 9. střeleckého pluku Karla Havlíčka Borovského, bronz; VM 91, Novotný 56
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1039
+2
1918-1948 Pamětní medaile mezinárodní federace starých bojovníků; VM 123, Novotný 48d
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1040
+2
1918-1948 Pamětní odznak SNG - kříž za věrné služby, s podpisem medailéra; VM 77a, Novotný 100
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1041
+2
1919 Československá revoluční medaile, typ D bez podpisu medailéra + miniatura, světlý bronz bez podpisu medailéra, průměr 19mm, stuha šířka 26mm; VM 6
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1042
+2
1919 Řád sokola s meči, pražské vydání, se stuhou, na aversu v prvním kopci vyštípnutý smalt, VM 4-A, originální stuha
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1043
+3
1930 Československá medaile za vítězství, s podpisem medailéra, O. Španiel, navíc stužka + udělovací dekret ze dne 17.2.1930, drobné natržení, přesto zajímavý komplet
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1045
+2
1945-1946 Pamětní medaile na "Věrnost a brannost", s bronzovým štítkem; VM 66, Novotný 42a
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1047
+2
1945-1947 Československá vojenská medaile Z zásluhy, bronz; VM 13, Novotný 19d
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1049
+1
1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1050
+1
1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1051
+1
1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení bývalého pěšího pluku 35, 1683-1983, jednostranná, bronz + pamětní medaile na 25 let činnosti Ústřední celní správy ČSSR 1952-1977, tmavý bronz + medaile 40. Výročí osvobození Ostravy 1945-1985
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1052
+4
1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bronzová medaile, č. 36028; VM 34-II, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1053
+4
1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, stříbrná medaile, punc 900, Zukov, č. 16421; VM 33-II, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1054
+3
1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - punc, č. 9363; originální etue, VM 46
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1055
+1
1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zukov, č. 4995; VM 42-II
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1056
+4
1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; originální etue, VM 45-II
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1057
+1
1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, průměr 50mm, bez stuhy, hlava Karla IV. zpříma, český lev, opis NÁRODNÍ GARDA 1998, značeno ŠL (Lumír Šindelář); vydal důstojník NSG dr. Chroust
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1058
+2
1918- Kříž " V těžkých dobách" - pamětní odznak čs. dobrovolce 1918-1919, výrazná ražba; VM 8 - B + Český šlechtický kříž, jednostranný, sběratelská kopie, bez stuhy, obecný kov, smalt; VM 1
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1059
+2
1918-1946 Československý válečný kříž , sestava 3ks - světlý bronz, tmavý bronz, červený bronz, VM I.-III.
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1060
+3
1919 ITÁLIE/ ČESKOSLOVENSKÉ VOJSKO Válečný kříž Vittorio Emanuella III. "Merito di Gverra", se stužkou + předávací dekret na jméno Martin Boublík z 24.V.1919, razítko VRCHNÍ VELITEL ČESKOSLOVENSKÝCH VOJSK NA SLOVENSKU GENERÁL PICCIONA s podpisem; výjimečná sestava
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1061
+1
1923- Odznak polního pilota, po r. 1923, pozlacený bronz, neznačeno, nečíslováno; upínání na 3 úchyty, prohnutá soukromá úprava, Krubl tab. 11
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1062
+2
1938- Ministerstvo národní obrany, 1x medaile Vítězi v závodech divizních, nepravidelný tvar, jednostranná, bronz, bez stuhy + medaile Vítězi v závodech plukovních, oktogonální, jednostranná, bronz, na stuze trikolory + medaile Chci zdatným býti, II. zborovský závod branné zdatnosti mládeže 1938, bronz, průměr 27mm, na stužce trikolory
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1063
+1
1940 Odznak 2. PĚŠÍ PLUK/1940/AGDE; pozlacený OK, barevné smalty, značeno H.W. MILLER LTD/ BRANSTON ST/B´HAM 18
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1064
+2
1943 Vojenská medaile Za zásluhy, I. a II. stupeň, stříbrná a bronzová, pražské vydání; VM 13-I, II
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1065
+2
1945- Medaile Svazu čs. důstojnictva - Štefánikov pamëtný odznak, hvězdička na stuze; VM 68
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1066
+1
1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny; kat. VM neuvádí
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1068
+1
1948- Záslužná medaile Sboru nápravné výchvy, bronz, jednostranná + medaile SNV za Věrnou službu - pozlacená, postříbřená, bronzová (3ks) + čestný odznak Vzorný pohraničník, malé vydání, nečíslovaný + klopová miniatura
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1069
+1
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací kruhový odznak Für 25jähr. Mitgliedschaft, bílý kov, vodorovná jehlice
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1070
+2
1928- Medaile Na paměť 10 let trvání Čs. republiky 1918-1928, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
U:X
1073
+1
1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR sestava 3ks připínacích odznaků, 1x Za zásluhy, č. 5886, částečně stříbřený + Za příkladnou práci ČSPO, č. 13631 + Za príkladnou prácu SZPO, č. 65217 + klopová miniatura + medaile Za věrnost, jednostranné, na závěsu modrozelených stužek s jedním až pěti červenými proužky (5ks)
Vyvolávací cena: Kč
U:O4
1074
+1
1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR medaile Za příkladnou práci, jednostranná, pozlacený bronz, část barevná, stužka s miniaturou, značeno Kremnica + medaile Za zásluhy, jednostranná, pozlacený bronz + medaile Za věrné služby v SPO II. stupeň, pozlacený bronz, značeno F. Koller + medaile Zasloužilý pracovník SPO, jednostranná, stužka + klopová miniatura na jehlici, značeno Kremnica; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:X