Sálová aukce 41 / Faleristika / Česká republika

153577 - 1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, p
1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, pozlacený bronz, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, avers UN FORCES/ ČESKÁ REPUBLIKA; plexi pouzdro; VRV s. 32-33
Vyvolávací cena:
153677 - 1993- Medaile Za zranění, patonvaný bronz; VRV, s. 24-25
1993- Medaile Za zranění, patonvaný bronz; VRV, s. 24-25
Vyvolávací cena:
153678 - 1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bíl
1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bílý kov, část podložena červeným smaltem, šroub značen Silko Jablonec nad Nisou + miniatura na jehlový úchyt 2ks + připínací odznak UNPROFOR /2 CZECH BATT., zlatě eloxovaný plech, barevný potisk, lakováno, 50x35mm, dva jehlové úchyty
Vyvolávací cena:
153679 - 1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bu
1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bučovice, obecný kov, patinován na staré stříbro, stužka, luxusní etue
Vyvolávací cena:
153675 - 1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě ko
1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena:
153676 - 1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barv
1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barvě kovu stříbra a v bronzu; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena:
153576 - 1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou
1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou, pozlacený tombak, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena:
153575 - 1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postř
1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno Vitanovský, avers: český heraldický lev, revers Jan Lucemburský na koni, podpisy, plexi pouzdro + Pamětní mírová medaile, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: