Sálová aukce 41 / Faleristika / Ostatní země

153474 -  [SBÍRKY]  OSN  Medaile za kampaň v Koreji, bronz, na stuz
[SBÍRKY] OSN Medaile za kampaň v Koreji, bronz, na stuze páska, COREE-KOREA + medaile za misi UNPROFOR, bronz, malá stužka + medaile MULTINATIONAL FORCE & OBSERVERS, pozlacený bronz + miniatura, 2ks + medaile mírových sil, bronz, na stuze páska FORMER YUGOSLAVIA, malá stužka, originální plastiková etue
Vyvolávací cena:
153456 -  PÁKISTÁN  Medaile na den usnesení o nezávislosti, běž
PÁKISTÁN Medaile na den usnesení o nezávislosti, běžný kov + Vojenské medaile k přežití v horách, pozlacený bronz
Vyvolávací cena:
153454 -  PÁKISTÁN  Medaile republiky 1956 + Pamětní medaile na v
PÁKISTÁN Medaile republiky 1956 + Pamětní medaile na váku v Indii 1971 + Pamětní medaile na 100. výročí zakladatele Pákistánu Jonhai Sad Saaba; vše běžný kov, zajímavé
Vyvolávací cena:
157801 - 1915-1916 ITÁLIE/ ČESKOSLOVENSKÉ LEGIE  Vittorio Emanuell
1915-1916 ITÁLIE/ ČESKOSLOVENSKÉ LEGIE Vittorio Emanuelle III. 1x Medaile za sjednocení Itálie 1849-1918 + Pamětní medaile na I. světovou válku 1915, signováno Canevari + 1 dekret na čs. legionáře Martina Boublíka; velice zajímavé
Vyvolávací cena:
157830 - 1919 MAĎARSKO  Pamětní medaile na 1. světovou válku 191
1919 MAĎARSKO Pamětní medaile na 1. světovou válku 1914-1918 Pro deo patria 1914-1918
Vyvolávací cena:
156690 - 1939-1945 VELKÁ BRITÁNIE  Válečná medaile + Medaile za
1939-1945 VELKÁ BRITÁNIE Válečná medaile + Medaile za službu u policie, uděleno jedné osobě během 2. světové války, původní etue, originální stuhy
Vyvolávací cena: