Sálová aukce 42 / Filatelie / Evropa / Finsko

160388 - 1866 Mi.9Cx, Znak 40P, obyčejný papír; bezvadný kus s ce
1866 Mi.9Cx, Znak 40P, obyčejný papír; bezvadný kus s celým DR TAMMERFORS, kat. 120€ +
Vyvolávací cena:
160387 - 1864 Mi.10B, Znak 1M žlutohnědá; vpravo chybí jeden a p
1864 Mi.10B, Znak 1M žlutohnědá; vpravo chybí jeden a půl zubu, fragment modrého DR; vzácná známka, kat. pro úplné zoubkování 2.500€
Vyvolávací cena:
161538 - 1870 skládaný tiskopis vyfr. zn. 5P, Mi.5C, DR WIBORG 16/7
1870 skládaný tiskopis vyfr. zn. 5P, Mi.5C, DR WIBORG 16/7 1870, adresováno do Gamla Karleby, zn. pouze 2 kratší zuby; kat. jen zn. 300€, vzácná a dekorativní celistvost!
Vyvolávací cena:
158867 - 1929 firemní R+Let-dopis do ČSR, vyfr. zn. Mi.120 4x, DR H
1929 firemní R+Let-dopis do ČSR, vyfr. zn. Mi.120 4x, DR HELSINKI 26.VI.29, rámečková potvrzovací raz. "Mit Luftpost befördert/ Berlin C2 a Dresden", tranzitní DR BERLIN C2/ 27.6.29 vzadu, nefilatelistická korespondence, uprostřed 1x vodorovně přeloženo mimo frankaturu; dekorativní
Vyvolávací cena:
161294 - 1938 firemní R+Let-dopis velkého formátu zaslaný do Aše
1938 firemní R+Let-dopis velkého formátu zaslaný do Aše, vyfr. zn. Mi.2041-207 a 208-210, DR HELSINKI 17.II.38, na zadní straně příchozí raz.; dobrý stav
Vyvolávací cena:
161296 - 1938-40 sestava 2ks celistvostí, 1x R-dopis do Protektorát
1938-40 sestava 2ks celistvostí, 1x R-dopis do Protektorátu, vyfr. zn. Mi.146, 148, 152, 224, 226, špatně čitelné DR OULAINEN, prošlé finskou a německou cenzurou + 1x FDC se zn. Mi.204-207 s PR POSTIMERKINPÄIVÄ HELSINKI 1938; 1x patina
Vyvolávací cena:
161299 - 1941 POLNÍ POŠTA  dopis zaslaný do Oulainen, DR KENTTAPOS
1941 POLNÍ POŠTA dopis zaslaný do Oulainen, DR KENTTAPOSTI 19.X.41, přítisk VARAT TY ON JA TAISTELUN LAINAAN!; dole přehyb, zajímavé
Vyvolávací cena:
161542 - 1856-1990 [SBÍRKY]  hezká specializovaná sbírka dle zoub
+100
1856-1990 [SBÍRKY] hezká specializovaná sbírka dle zoubkování a typů, slušně zastoupena klasika, různá razítka, deskové a výrobní vady, sešitky, doplněno cca 25ks celistvostí, uloženo v pošetkách na listech ve 3 pérových deskách Schaubek, doplněno 1 zásobníkem dublet, dle majitele kat. cca 25.000€
Vyvolávací cena: