Sálová aukce 42 / Pohlednice / Motiv / Umělecké

162023 - 1899 MUTTICH Kamil (1873–1924), sestava 3ks nehotových n
1899 MUTTICH Kamil (1873–1924), sestava 3ks nehotových návrhů pohlednic pro tiskařství Haas, (1x poškození v rohu) + 3 prošlé pohlednice ve finální podobě, DA, litografie; mimořádně zajímavé a vzácné
Vyvolávací cena:
161196 - 1903 KIRCHNER Raphaël, Demi Vierge; DA, prošlá,ohnutý pr
1903 KIRCHNER Raphaël, Demi Vierge; DA, prošlá,ohnutý pravý horní růžek, velmi hezké
Vyvolávací cena:
161190 - 1919 USABAL Luis - Motýlí žena - sestava 4ks barevných k
1919 USABAL Luis - Motýlí žena - sestava 4ks barevných koláží, motýl s hlavou ženy, "Erdal", vydal ERKAL No. 363/1,2,5,6; 1x prošlá, 1x zlomený roh, jinak dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: