Sálová aukce 42 / Faleristika / Rakousko-Uhersko
1205
1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské stuze, punc; Marco 140
Vyvolávací cena: Kč
1206
1848-1916 FJ I., Záslužná medaile "Signum laudis" na vojenské stuze, stříbro; Marco 146
Vyvolávací cena: Kč
1208
1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost, I. třída, signováno Leisek; Marco 227
Vyvolávací cena: Kč
1209
1914 Oficiální odznak pro železničáře, vpředu heslo: "Viritus unitis"
Vyvolávací cena: Kč
1210
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, pozlacený bronz, nošená, kvp
Vyvolávací cena: Kč