Sálová aukce 42 / Faleristika / Rakousko-Uhersko

157828 - 1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské
1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské stuze, punc; Marco 140
Vyvolávací cena:
157804 - 1848-1916 FJ I., Záslužná medaile Signum laudis na vojens
1848-1916 FJ I., Záslužná medaile "Signum laudis" na vojenské stuze, stříbro; Marco 146
Vyvolávací cena:
157810 - 1848-1916 FJ I., Služební kříž IV. třídy, bronz; Marc
1848-1916 FJ I., Služební kříž IV. třídy, bronz; Marco 159
Vyvolávací cena:
157812 - 1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost,
1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost, I. třída, signováno Leisek; Marco 227
Vyvolávací cena:
159918 - 1914 Oficiální odznak pro železničáře, vpředu heslo:
1914 Oficiální odznak pro železničáře, vpředu heslo: "Viritus unitis"
Vyvolávací cena:
161388 - 1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kř
1914-1918 Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, pozlacený bronz, nošená, kvp
Vyvolávací cena: