Archiv aukcí / Sálová aukce 43 / Pohlednice

Počet zobrazení: 7831
  Upřesněte podkategorii
Motiv
(34)
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek   << První  < Předchozí    Další >  Konec >> [1-48 z 56]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1576
164638 / 1576 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - centrum
1890-1915 BRNO sestava 7ks zajímavých pohlednic centra jako Zelný trh, Německý dům, Jezuitská ulice, hotel Moravec u Slávie, vinárna E. Böhm na Orlí a barevná pohlednice Královo Pole - Palackého třída s tramvají, Obřany u Brna - celkový pohled, z toho 5x dlouhá adresa, 1x lito, vše dobrá kvalita, tržní cena cca 3.000Kč
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - centrum, U:A5
+23,08%
1577
164637 / 1577 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - městské části
F:1
1910-14 BRNO - ŽIDENICE sestava 5ks pohlednic se záběry městské části, Táborská třída, Elektrárna, Sokolovna, nám. Komenského atd., 1x dlouhá adresa, zajímavá sestava v tržní ceně cca 1.800Kč
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Brno - městské části, U:A5
+14,29%
1578
164640 / 1578 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov
1900-11 VLASATICE, ŽELEŠICE sestava 2ks pohlednic okresu Brno venkov, Vlasatice 4 okénková, škola, náměstí, celkový pohled, Želešice celkový pohled, foto Ascher &Redlich, dlouhá adresa, vše bez poškození, tržní cena cca 1.200Kč
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Brno-venkov, U:A5
Bez příhozu
1579
165867 / 1579 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Břeclav
1905 BŘECLAV - miniaturní pohlednice, nádraží, prošlá, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Břeclav, U:A5
1580
165063 / 1580 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice
1910 ČESKÉ BUDĚJOVICE - pijácká koláž "Lidičky bumbejte" + záběr na český akciový pivovar, barevné, neprošlé, mírně omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice, U:A5
+120,00%
1581
165633 / 1581 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Karviná
1908 BOHUMÍN (Oderberg) - litografická koláž, tabule s dítětem, pohled do ulice DA; prošlá, na výšku nepatrně odřené růžky, zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Karviná, U:A5
1582
165634 / 1582 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Karviná
1930 STONAVA (Steinau), 3-okénková, obchod, Dům práce, celkový pohled; prošlá, skvrnka
1583
165061 / 1583 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
1908 MĚLNÍK koláž město v budoucnosti, kolorovaná, prošlé, bez poškození pouze mírně omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník, U:A5
+166,67%
1584

1930 NOVÝ MALÍN (Frankstadt and der Mäh. Grenzbahn) - hostinec Emil Czerny, čb; prošlá, nepatrně odřené růžky, zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Šumperk, U:A5
1585

1900 NOVÝ JIČÍN (Neutitschein) - litografická koláž - čtyřlístek: zámek, náměstí, dům Německého spolku, dívčí škola; DA, omačkané růžky, zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Nový Jičín, U:A5
1586

1910 PARDUBICE - sud, pijácká koláž "Ať žije kdo pije" + záběr náměstí, barevná, lakovaná, neprošlá, mírně omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Pardubice, U:A5
650
+62,50%
1587

F:9
1900-1935 [SBÍRKY] PRAHA sestava cca 140ks litografií a čb pohlednic Prahy, různé části a objekty, mj. interiér sálu "Konvikt"; Klamovka; restaurace Emanuela Malíka, Braník; restaurace "U Přístavu" Chuchle; Džbán v Divoké Šárce atd.; uloženo ve starém albu na pohlednice + doplněno cca 400ks dalších pohlednic Prahy, především čb fotopohlednice
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Praha - městské části, U:K
3 800
+153,33%
1588

F:16
1900-1960 [SBÍRKY] VRANOVSKÁ PŘEHRADA sestava 56ks většinou čb pohlednic Vranova nad Dyjí, Bítova (Starý, Nový) a Vranovské přehrady, mj. parníky na přehradě, hráz atd.; některé zajímavé, většinou dobrý stav, uloženo ve fóliích v zásobníku na pohlednice
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Znojmo, U:Z
1589

F:16
1895-1935 [SBÍRKY] ZNOJMO (Znaim), sestava 40ks různých pohlednic, část litografie, různé pohledy na město, budovy, stavby atd., několik DA; většinou dobrý stav, uloženo ve fóliích v zásobníku na pohlednice
1590

F:18
1895-1935 [SBÍRKY] sestava litografií místopisu a DA, různé koláže atd.; obsahuje mj. Choceň, Sobotka, Kyjanice, Sv. Dobrotivá atd.; uloženo ve fóliích v zásobníku na pohlednice, různý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Sestavy, partie, U:Z
+33,33%
1591

F:14
1895-1940 [SBÍRKY] BRNO menší sbírka 150ks pohlednic města Brna , městských částí, okolních vesnic, část Valtice, uloženo v historickém fotoalbu, tržní cena cca 10.000Kč
3 400
+13,33%
1592

F:4
1900-1930 [SBÍRKY] sestava 90ks pohlednic, čs. místopis jako Neveklov, Trhanov, Marianské Lázně, Plzeň, Klatovy atd., doplněno rakouským místopisem převážně Dolní Rakousko jako Tullnerbach, Putenstein, Krems, Altenmarkt, Mönichkirchen aj., část motivy; zachovalé, bez poškození, tržní cena cca 5.000Kč
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Sestavy, partie, U:O5
+112,50%
1593

1920-40 [SBÍRKY] sestava 15 litografií + 5 čb pohlednic poutních míst, mj. Vranov, Hluboké Maršůvky, Křtiny, Velehrad atd.; část omačkané růžky
1594

1919 VELKÉ KAPUŠANY (Nagykaposról) - jednozáběrový pohled na hostinec a obchod, prošlé s útvarovým raz. čs. legií z Itálie; luxusní stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Slovensko / Košický kraj, U:A5
750
+7,14%
1595

1925-30 UŽOK, DOLNÍ APŠA, JASINA sestava 3ks čb pohlednic dřevěných kostelíků; neprošlé, odřené a omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Podkarpatská Rus, U:A5
250
+20,00%
1596

1898-1910 PURKERSDORF, GABLITZ sestava 11ks místopisných pohlednic, mj. 2x lito výletní restaurace Hochramalpe b. Gablitz, 1x koláž s bránou a městským erbem Purkersdorfu; zachovalé bez poškození, tržní cena cca 3.000Kč
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Rakousko / Niederösterreich, U:A5
+62,50%
1597

1906 INDIE - Sirpur, 2-okénková, Vánoční pozdrav, kaple Sv. Petra a Pavla; prošlá, lehce odřené okraje, zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Ostatní cizina / Asie, U:A5
1598

1911 Wiener Werkstaette No.438, Berlin, Reichstagsgebäude; na výšku, neprošlá, bezvadná kvalita
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Wiener Werkstaette, U:A5
+6,25%
1599

1911 Wiener Werkstaette No.441, Berlin, Kaiser Wilhelm-Gedächtniskirche; na výšku, neprošlá, bezvadná kvalita
1 900
+18,75%
1600

1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Bergamo, italský text, prošlá, na výšku; litografická pohlednice vydaná u příležitosti dobročinného veletrhu v Bergamu v roce 1900, mimořádně vzácné, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Muchovky, U:A5
18 000
1601

1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Roční období - Jaro; francouzské vydání; DA, nepoužitá, dobrý stav
4 400
4 600
+4,55%
1602

1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 5 (Weill.71), Nabídka pro hostinu, francouzské vydání; DA, nepoužitá, lehká oxidace v rozích, jinak bezvadná
4 400
1603

1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.14), Nabídka, francouzské vydání F. Champenois, Paris; DA, nepoužitá, oxidace v rozích, velmi zajímavé
4 400
1604

1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.16), Nabídka, francouzské vydání F. Champenois, Paris, bez adresy na zadní straně!; skvrna v horním okraji
3 400
1605

1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.9), Nabídka, francouzské vydání F. Champenois, Paris; DA, neprošlá, lehce omačkané růžky, vpředu popsaná, dobrý stav
1606

1900 MUCHA Alfons (1860–1939), Moët & Chandon (Weill.9), Nabídka, francouzské vydání F. Champenois, Paris; DA, prošlá, omačkané růžky, velmi lehká patina v rozích
1607

1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová a národopisná výstava ve Vyškově, na výšku; prošlá, DA, lehce odřené růžky
3 400
+5,88%
1608

1910? MUCHA Alfons (1860–1939), Rudolf Friml, čb; neprošlá, anglický text, lehce odřené růžky. A. Mucha vytvořil reklamní plakát pro svého přítele Rudolfa Frimla. Plakát se však vůbec nedochoval. Tato pohlednice, vydaná v USA, která je zmenšeninou tohoto plakátu, se vyskytuje jen velmi vzácně a v naší aukci je dražena poprvé, mimořádně vzácné
15 000
15 500
+3,33%
1609

1912 MUCHA Alfons (1860–1939), Všestudentská slavnost (Weill.130); velmi dobrý stav, lehce odřené růžky. Jedna z mála litografických pohlednic Alfonse Muchy z období Rakouska – Uherska vydaná v Čechách, mimořádně vzácné
7 500
8 000
+6,67%
1610

1925? MUCHA Alfons (1860–1939), Blahoslavení, kteří protivenství trpí pro spravedlnost, neprošlá velmi dobrý stav + Narození páně, prošlá, ohnuté růžky; zajímavé
850
+21,43%
1611

1926 MUCHA Alfons (1860-1939), VIII. všesokolský slet (Weill. 161), vzadu vylepeny zn. Pof.183 a 184, PR PRAHA/ VIII. SLET/ 4.VII.26 + sletová nálepka, poštovně neprošlé; 1 dolní růžek slabší lom
Bez příhozu
1612

1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Jubilejní sjezd, výstava a festival (Weill.162); neprošlá, velmi dobrý stav
+6,67%
1613

1930 MUCHA Alfons (1860–1939), portrétní pohlednice, foto ateliér Drtikol; neprošlá, lehce omačkané růžky
+25,00%
1614

1937 MUCHA Alfons (1860-1939), SLAVIA vzájemně pojišťovací banka, propagační pohlednice banky s postavou Slavie; neprošlá, lehce odřené růžky
650
+8,33%
1615

1939? MUCHA Alfons (1860–1939), Sirotek (Orphan) - Stvrzenka spolku pro péči o sirotky; na výšku, prošlá, nepatrně odřené růžky jinak velmi dobrý stav. Jedna z mála litografických pohlednic Alfonse Muchy vydaná po roce 1918!, velmi vzácné
7 500
11 000
+46,67%
1616

1900 Josef Šváb č. 40, barevná litografie, "Proč bychom se netěšili", DA, prošlá, v okrajích stopy po uložení
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Švábovky, U:A5
550
+83,33%
1617

1900 Josef Šváb č. 49, barevná litografie, reklamní pohlednice - Kolínská káva, DA, prošlá, odřené růžky
1618

1904 KYSELA František (1881-1941), Všestudenstská slavnost; kamenotisk, prošlá, DA, velmi dobrý stav. F. Kysela patřil k nejvýznamnějším malířům a grafikům první poloviny dvacátého století. Vedle grafiky se věnoval průmyslovému designu a scénografii. Několik desetiletí vyučoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze.
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Umělecké, U:A5
1619

1904 KYSELA František (1881-1941), Všestudenstská slavnost; prošlá, velmi dobrý stav
1620

1906 KONŮPEK Jan (1883–1950), Rudolfinum: Krásná Praha; kamenotisk, nepoužitá, velmi dobrý stav. Velmi zdařilá raná postsecesní práce pozdějšího spoluzakladatele Artělu.
1621

1910? Mela Koehler, Nr. 1181, Děvčátko s košíkem, Velikonoční motiv; na výšku, neprošlá, nepatrně odřené růžky
1622

1898 JUBILEJNÍ VÝSTAVA VÍDEŇ 1898, kolorovaná; DA, prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční, U:A5
450
+12,50%
1623

1899 K.K. GENDARMERIE - uniformy policie; neprošlá, lehce omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Vojenský žánr, U:A5
<< První  < Předchozí    Další >  Konec >>

SBĚRATEL
16.11.2017 09:50
:: ok ::