Sálová aukce 43 / Pohlednice / Místopis
1576
1890-1915 BRNO sestava 7ks zajímavých pohlednic centra jako Zelný trh, Německý dům, Jezuitská ulice, hotel Moravec u Slávie, vinárna E. Böhm na Orlí a barevná pohlednice Královo Pole - Palackého třída s tramvají, Obřany u Brna - celkový pohled, z toho 5x dlouhá adresa, 1x lito, vše dobrá kvalita, tržní cena cca 3.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1577
1910-14 BRNO - ŽIDENICE sestava 5ks pohlednic se záběry městské části, Táborská třída, Elektrárna, Sokolovna, nám. Komenského atd., 1x dlouhá adresa, zajímavá sestava v tržní ceně cca 1.800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1578
1900-11 VLASATICE, ŽELEŠICE sestava 2ks pohlednic okresu Brno venkov, Vlasatice 4 okénková, škola, náměstí, celkový pohled, Želešice celkový pohled, foto Ascher &Redlich, dlouhá adresa, vše bez poškození, tržní cena cca 1.200Kč
Vyvolávací cena: Kč
1580
1910 ČESKÉ BUDĚJOVICE - pijácká koláž "Lidičky bumbejte" + záběr na český akciový pivovar, barevné, neprošlé, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1581
1908 BOHUMÍN (Oderberg) - litografická koláž, tabule s dítětem, pohled do ulice DA; prošlá, na výšku nepatrně odřené růžky, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1582
1930 STONAVA (Steinau), 3-okénková, obchod, Dům práce, celkový pohled; prošlá, skvrnka
Vyvolávací cena: Kč
1583
1908 MĚLNÍK koláž město v budoucnosti, kolorovaná, prošlé, bez poškození pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1584
1930 NOVÝ MALÍN (Frankstadt and der Mäh. Grenzbahn) - hostinec Emil Czerny, čb; prošlá, nepatrně odřené růžky, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1585
1900 NOVÝ JIČÍN (Neutitschein) - litografická koláž - čtyřlístek: zámek, náměstí, dům Německého spolku, dívčí škola; DA, omačkané růžky, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1586
1910 PARDUBICE - sud, pijácká koláž "Ať žije kdo pije" + záběr náměstí, barevná, lakovaná, neprošlá, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1587
1900-1935 [SBÍRKY] PRAHA sestava cca 140ks litografií a čb pohlednic Prahy, různé části a objekty, mj. interiér sálu "Konvikt"; Klamovka; restaurace Emanuela Malíka, Braník; restaurace "U Přístavu" Chuchle; Džbán v Divoké Šárce atd.; uloženo ve starém albu na pohlednice + doplněno cca 400ks dalších pohlednic Prahy, především čb fotopohlednice
Vyvolávací cena: Kč
1588
1900-1960 [SBÍRKY] VRANOVSKÁ PŘEHRADA sestava 56ks většinou čb pohlednic Vranova nad Dyjí, Bítova (Starý, Nový) a Vranovské přehrady, mj. parníky na přehradě, hráz atd.; některé zajímavé, většinou dobrý stav, uloženo ve fóliích v zásobníku na pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
1589
1895-1935 [SBÍRKY] ZNOJMO (Znaim), sestava 40ks různých pohlednic, část litografie, různé pohledy na město, budovy, stavby atd., několik DA; většinou dobrý stav, uloženo ve fóliích v zásobníku na pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
1590
+17
1895-1935 [SBÍRKY] sestava litografií místopisu a DA, různé koláže atd.; obsahuje mj. Choceň, Sobotka, Kyjanice, Sv. Dobrotivá atd.; uloženo ve fóliích v zásobníku na pohlednice, různý stav
Vyvolávací cena: Kč
1591
1895-1940 [SBÍRKY] BRNO menší sbírka 150ks pohlednic města Brna , městských částí, okolních vesnic, část Valtice, uloženo v historickém fotoalbu, tržní cena cca 10.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1592
1900-1930 [SBÍRKY] sestava 90ks pohlednic, čs. místopis jako Neveklov, Trhanov, Marianské Lázně, Plzeň, Klatovy atd., doplněno rakouským místopisem převážně Dolní Rakousko jako Tullnerbach, Putenstein, Krems, Altenmarkt, Mönichkirchen aj., část motivy; zachovalé, bez poškození, tržní cena cca 5.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1593
1920-40 [SBÍRKY] sestava 15 litografií + 5 čb pohlednic poutních míst, mj. Vranov, Hluboké Maršůvky, Křtiny, Velehrad atd.; část omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1594
1919 VELKÉ KAPUŠANY (Nagykaposról) - jednozáběrový pohled na hostinec a obchod, prošlé s útvarovým raz. čs. legií z Itálie; luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1595
1925-30 UŽOK, DOLNÍ APŠA, JASINA sestava 3ks čb pohlednic dřevěných kostelíků; neprošlé, odřené a omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1596
1898-1910 PURKERSDORF, GABLITZ sestava 11ks místopisných pohlednic, mj. 2x lito výletní restaurace Hochramalpe b. Gablitz, 1x koláž s bránou a městským erbem Purkersdorfu; zachovalé bez poškození, tržní cena cca 3.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1597
1906 INDIE - Sirpur, 2-okénková, Vánoční pozdrav, kaple Sv. Petra a Pavla; prošlá, lehce odřené okraje, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč