Sálová aukce 45 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb
1452
1899 KYNŽVART - reklamní pohlednice "Kynžvartská kyselka Richardka", litografie na výšku, DA, prošlá, smytá zn., jinak bez poškození
Vyvolávací cena: Kč