Sálová aukce 45 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb

171842 - 1899 KYNŽVART - reklamní pohlednice Kynžvartská kyselka
1899 KYNŽVART - reklamní pohlednice "Kynžvartská kyselka Richardka", litografie na výšku, DA, prošlá, smytá zn., jinak bez poškození
Vyvolávací cena: