Sálová aukce 45 / Pohlednice / Motiv / Artěl Praha
1472
1910 PRAHA - Dům v Karlové ulici, barevná litografie, signováno; prošlá, vpravo nahoře zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
1473
1910 PRAHA - Z Fürstenberské zahrady, barevná litografie, signováno; neprošlá, vpravo zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
1474
1910 PRAHA - Z Malé strany, barevná litografie, signováno; prošlá, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
1476
1912 PRAHA, Malostranský dvůr, litografie; neprošlá, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč