Sálová aukce 45 / Pohlednice / Motiv / Artěl Praha

171342 - 1910 PRAHA - Dům v Karlové ulici, barevná litografie, sig
1910 PRAHA - Dům v Karlové ulici, barevná litografie, signováno; prošlá, vpravo nahoře zlomený růžek
Vyvolávací cena:
171344 - 1910 PRAHA - Z Fürstenberské zahrady, barevná litografie,
1910 PRAHA - Z Fürstenberské zahrady, barevná litografie, signováno; neprošlá, vpravo zlomený růžek
Vyvolávací cena:
171343 - 1910 PRAHA - Z Malé strany, barevná litografie, signováno
1910 PRAHA - Z Malé strany, barevná litografie, signováno; prošlá, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena:
171341 - 1910 ŠPÁLA - Žně (Kresby z prázdnin), čb; lehce odřen
1910 ŠPÁLA - Žně (Kresby z prázdnin), čb; lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
171340 - 1912 PRAHA, Malostranský dvůr, litografie; neprošlá, vel
1912 PRAHA, Malostranský dvůr, litografie; neprošlá, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: