Sálová aukce 46 / Filatelie / ČSR I. / Hradčany 1918 - nezoubkované
Pof.22a, 200h fialově modrá, nepravidelný střih, lehká stopa po nálepce; zk. Gi, kat. 3.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.22a, 200h fialově modrá, pěkný střih, drobná stopa po nálepce; zk. Mahr BPP, Štolfa, kat. 3.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1000
Pof.22a, 200h fialově modrá, velmi hezký střih; zk. Gi, Kar, kat. 5.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1001
Pof.22b, 200h modrá, dolní rohový 8-blok s počitadly; u ZP 91 drobné natržení v levém okraji mimo známku
Vyvolávací cena: Kč
1004
Pof.23a, 300h tmavě zelená, hezký odstín a mimořádně široký střih
Vyvolávací cena: Kč
1005
Pof.24 VV, 400h fialová, vodorovná 2-páska s nedotiskem - slepotisk druhé zn., velmi pěkné
Vyvolávací cena: Kč
1008
Pof.25IIs, 500h hnědá, II. typ spirály, ZP 65/2, vzadu slabý archový obtisk
Vyvolávací cena: Kč
1009
Pof.26a, 1000h modrofialová, 4-blok, uprostřed téměř neznatelný lehký vodorovný ohyb mezi známkami; označeno a zk. Gi, Pofis
Vyvolávací cena: Kč
1011
Pof.26a, 1000h modrofialová, standardní střih; označeno a zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
1012
Pof.26a, 1000h tmavě fialová, dvojitý tisk, krajový kus s počitadlem; stopa po 1. nálepce
Vyvolávací cena: Kč
1013
Pof.2Mp(4) + 3Mp(4), 3h fialová a 5h světle zelená, svislá protisměrná 4-známková meziarší, lehký přehyb, 5h zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč
1014
Pof.3Mp(2), 5h světle zelená, protisměrné 2-zn. meziarší, nepřeložené, u počitadla "5.-" slabě promáčknutý papír; zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1015
Pof.5Mp(2), 10h červená, svislé protisměrné 2-známkové meziarší, krajové; lehký přehyb, zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč
1016
Pof.8Mp(2), 20h modrozelená, svislé protisměrné 2-známkové meziarší, přehyb mezi i po straně, lehké stopy po nálepce, zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1017
Pof.10Mp(2), 25h modrá, svislé protisměrné 2-známkové meziarší, takřka neznatelný přehyb, zk. Vrba, velmi pěkný kus!
Vyvolávací cena: Kč
1919 Pof.F20, Vejprtské falzum hodnoty 100h hnědá s velkou části DR WEIPERT 1/ 4.XI.19; velmi pěkný kus bez poškození (!) s pěkným čistým otiskem DR; atest Vrba, kat. 40.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1019
NÁCHODSKÉ FALZUM 200h modrá, 8-blok se širokými okraji - celý TL, padělek ke škodě sběratelů, označeno, specialisty hledané
Vyvolávací cena: Kč
1020
FALZUM celkové falzum protisměrného 2-známkového meziarší hodnoty 10h červená, označeno
Vyvolávací cena: Kč
1021
FALZUM celkové falzum hodnoty 10h zelená, 2-páska na listu papíru bez lepu, označeno
Vyvolávací cena: Kč
1022
FALZUM celkové falzum hodnoty 10h zelená, 2-páska s celými okraji, označeno
Vyvolávací cena: Kč
1023
FALZUM celkové falzum hodnoty 10h zelená, převrácená dvojice s celými okraji, označeno
Vyvolávací cena: Kč
1024
Pof.1vz-26vz, kompletní sestava všech hodnot s přetiskem VZOREC, včetně Pof.6vz a 9vz (!), zkoušeno různými znalci (Lý, Vrba, Gi, Be, Kar); pěkná jakost, vyšší katalog
Vyvolávací cena: Kč
1025
Pof.3vz, 6vz, 8vz, sestava 3ks zn. s přetiskem VZOREC 5h světle zelená, 10h zelená, 20h modrozelená, zk. Gi, Káňa
Vyvolávací cena: Kč
1026
Pof.21vz, 120h šedá, 2ks, 1x normální a 1x převrácený přetisk VZOREC; zk. Kar, Gi
Vyvolávací cena: Kč
1027
Pof.25vz, 500h hnědá s levým okrajem a s přetiskem VZOREC, I. typ spirály, luxusní
Vyvolávací cena: Kč