PŘIJÍMÁME MATERIÁL
do příští aukce

Do naší připravované dvoudenní jarní Aukce 71 přijímáme do poloviny ledna 2023 vzácné poštovní známky, autografy, mince a bankovky.

Jako jediná veřejná aukce v Praze nabízíme unikátní propojení sálové aukce s online dražbou přes aplikaci burda|LIVE BIDDING, které maximalizuje dosahované ceny a přináší dodavatelům nejvyšší zhodnocení jejich materiálu.

Dodavatelské provize se nejčastěji pohybují v rozmezí 6 % - 20 % dle zajímavosti, vzácnosti a náročnosti zpracování.

V letošní třetí, mimořádně úspěšné aukci firmy Burda Auction, bylo nabídnuto 2.500 položek s celkovou vyvolávací cenou přesahující 12 milionů Kč. Aukce se zúčastnilo více jak 800 českých i zahraničních dražitelů ať již přímo na sále, online přes aplikaci burda|LIVE BIDDING nebo prostřednictvím písemných nabídek zaslaných předem. Vydražilo se 81 % všech položek v celkovém objemu přesahujícím 13 milionů korun. Celý článek naleznete zde.


Děkujeme vám za účast v mimořádně úspěšné Aukci 70.

Neprodané losy jsou k dispozici za vyvolávací ceny + provize zde.

V případě více doprodejových příkazů na stejnou položku rozhoduje čas podání doprodejového příkazu na našich stránkách.

DOPRODEJ NEVYDRAŽENÝCH LOSŮ BUDE PROBÍHAT DO 4. PROSINCE

VÝDEJ POLOŽEK: KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN 9-12 / 13-17 // PÁTKY DO 15. HODIN.

Nesporným highlightem blížící se podzimní Aukce 70 bude známá a oblíbená rarita - 20 fillérovka Magyar Posta, navíc s dolním okrajem s počítadlem. Ten, stejně jako zajímavá historie jejího vzniku, z ní činí mimořádný exemplář, který si jistě zaslouží bližší pozornost. Celý článek zde.

 

Přijměte pozvání na Aukci 70, která se bude konat již tuto sobotu 19. listopadu od 08:30 hodin v našem aukčním domě v Praze.
Uzávěrka příjmu písemných příkazů a registrace pro dražbu prostřednictvím aplikace burda|LIVE BIDDING: PÁTEK 18. listopadu ve 21:00 hodin.

Arbes, Beneš, Burian, Čapek, Dvořák, Dumas, Hašek, Chaplin, Frank, Janáček, Ježek, Kašpar, Neruda, Moravec, Mucha, Peroutka, Radecký, Rieger, Suk, Werich a mnoho dalších zajímavých a vzácných rukopisů a podpisů významných osobností budeme dražit v odpolední části sobotní Aukce 70.

Zveme vás na předaukční prohlídky položek Aukce 70, které budou probíhat v aukčním domě v pondělí až čtvrtek 14. - 17. listopadu od 09:00 - 17:00 hodin.

V nadcházející Aukci 70 nabídneme pestrý výběr zajímavých a hledaných položek Československa.

Historie firmy

Historie firmy

Rodinná společnost Burda Auction s více jak 20 letou tradicí je největší tuzemskou aukční síní zaměřenou na filatelii a přidružené obory. Po téměř desetiletém působení v Brně a v Praze, došlo v roce 2014 k soustředění firmy výhradně do hlavního města, kde vznikl první filatelistický aukční dům s vlastním aukčním sálem. Společnost se stala lídrem tuzemského filatelistického trhu, jak co do počtu zaměstnanců a stálých spolupracovníků, tak i z hlediska ročních obratů.
NEJVZÁCNĚJŠÍ<br>ČESKOSLOVENSKÁ<br>ZNÁMKA

NEJVZÁCNĚJŠÍ
ČESKOSLOVENSKÁ
ZNÁMKA

Unikátní čtyřkoruna na žilkovaném papíru s převráceným přetiskem POŠTA ČESKOSLOVENSKÁ 1919.
Prodána v naší aukci za rekordní cenu 9 300 000 Kč