AUKCE 63
SPUŠTĚNA

Druhou polovinu letošní aukční sezóny zahájí naše dvoudenní Aukce 63 s takřka 3.500 atraktivními položkami.


Aukce se bude konat v sobotu a v neděli 5. a 6. září v našem aukčním domě.

Položky prvorepublikového Československa se budou dražit v neděli 6. září v dopoledních hodinách.
Ojedinělá literární a umělecká díla Karla a Josefa Čapkových nabídneme exkluzivně v nadcházející podzimní Aukci 63. Převážná část položek pochází z provenience Karla Scheinpfluga. Jednotlivé losy budou draženy v sobotu 5. září odpoledne. 
Připravovaná podzimní Aukce 63 přinese širokou nabídku hledaných položek Slovenska 1939 - 1945 včetně vzácných prvních zkusmých tisků známek Hlinka nebo 4-bloku Novinových 50h s vodorovným rastrem.  
V odpolední části nedělního aukčního dne nabídneme mimořádně vzácné a unikátních zkusmé tisky z období Protektorátu.
Náš aukční dům byl pověřen rozprodejem mimořádné sbírky významného německého sběratele GEORGA WILHELMSE - Československo 1945-1983.
Zajímavé zamyšlení nad dnešní situací a jejího dopadu na filatelii přináší článek soudního znalce Mgr. Davida Kopřivy "Filatelistický trh a krize". Článek naleznete zde.
Historie firmy

Historie firmy

Rodinná společnost Burda Auction s více jak 20 letou tradicí je největší tuzemskou aukční síní zaměřenou na filatelii a přidružené obory. Po téměř desetiletém působení v Brně a v Praze, došlo v roce 2014 k soustředění firmy výhradně do hlavního města, kde vznikl první filatelistický aukční dům s vlastním aukčním sálem. Společnost se stala lídrem tuzemského filatelistického trhu, jak co do počtu zaměstnanců a stálých spolupracovníků, tak i z hlediska ročních obratů.
NEJVZÁCNĚJŠÍ<br>ČESKOSLOVENSKÁ<br>ZNÁMKA

NEJVZÁCNĚJŠÍ
ČESKOSLOVENSKÁ
ZNÁMKA

Unikátní čtyřkoruna na žilkovaném papíru s převráceným přetiskem POŠTA ČESKOSLOVENSKÁ 1919.
Prodána v naší aukci za rekordní cenu 9 300 000 Kč