Aukce 56 / Filatelie / ČSR I. / Holubice 1920

2499
28 000
200311 -  Pof.147Mv(2), 15h hnědá, vodorovné 2-zn. meziarší na z
Pof.147Mv(2), 15h hnědá, vodorovné 2-zn. meziarší na zn. papíru, tisk na lepu; známky svěží, drobná stopa v místě meziarší, zk. Vrba, Kar, vzácný výskyt na známkovém papíru!
Vyvolávací cena: 10 000  +180,0 %
Vydraženo za: 28 000 Kč
2500
198351 -  ZT  MEZIARŠÍ 5h modrá, vodorovné 4-zn. meziarší v sou
ZT MEZIARŠÍ 5h modrá, vodorovné 4-zn. meziarší v soutisku s hodnotou 15h hnědá, na hlazeném bílém papíru bez lepu; zk. Stu
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2501
200414 - 1935 FALZUM  hodnoty 5h fialová, otisk 6-bloku s převráce
1935 FALZUM hodnoty 5h fialová, otisk 6-bloku s převrácenými dvojicemi, nehotový štoček bez perforace na nažloutlém papíru bez lepu, označeno "Padělek"
Vyvolávací cena: 2 000
2502
200298 - 1921-1922 sestava 3ks ústřižků šekových složenek, kde
1921-1922 sestava 3ks ústřižků šekových složenek, kde za zprávu příjemci byly poplatky uhrazeny zn. Holubice 5h fialová, 10h olivová a 20 oranžová, 1x OR 40h I. typ; bez poškození
Vyvolávací cena: 400  +25,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2503
200287 - 1921-1929 sestava 8ks celistvostí s násobnými frankaturam
1921-1929 sestava 8ks celistvostí s násobnými frankaturami hodnoty 10h olivová (5x), 15h hnědá (1x) a 25h zelená (2x), obsahuje mj. 1x těžší R-dopis v tuzemsku s 22-násobnou frankaturou 15h hnědá, 1x pohlednice zaslaná jako Tiskopis do Guatemaly vyfr. zn 25h zelená atd.; zachovalé, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 700
2504
200272 - 1922 SLEPECKÁ ZÁSILKA  skládaný dopis psaný braillovým
1922 SLEPECKÁ ZÁSILKA skládaný dopis psaný braillovým písmem - poděkování za dar, vyfr. zn. Holubice 5h fialová, Pof.144, podací DR PRAHA/ 4.VII.22, doplněno řádkovým raz. ústavu Útulna slepých dívek v Praze III - ostrov Kampa; bez poškození, ojedinělá hledaná frankatura!
Vyvolávací cena: 1 000  +100,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2505
200274 - 1923 SLEPECKÁ ZÁSILKA  dopis s nabídkou slepého kartáč
1923 SLEPECKÁ ZÁSILKA dopis s nabídkou slepého kartáčníka psaný braillovým písmem, vyfr. zn. Holubice 5h modrá, Pof.143, podací DR ČESKÉ BUDĚJOVICE 26.II.23; bez poškození, ojedinělá hledaná frankatura!
Vyvolávací cena: 1 000  +70,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč