Aukce 60 / Souvislé zobrazení
Pohlednice / Místopis / Česká republika / Sestavy, partie
arrow_forward_ios
2102
5 000 Kč
1900-1910 [SBÍRKY] PRAHA sestava cca 100ks pohlednic městských částí jako Žižkov, Holešovice, Libeň, Kobylisy, Černošice, Smíchov, Karlín, Nusle, Troja, Vinohrady, Liboc, Čelákovice atd. a centrální Prahy; většinou prošlé a zachovalé, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +66,7 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
2105
4 000 Kč
+36
1900-1970 [SBÍRKY] PRAHA + MOTIV - HISTORICKÉ OSOBNOSTI A UDÁLOSTI sbírka více jak 200ks pohlednic malého formátu, doplněna sbírkou cca 300ks malovaných uměleckých pohlednic Prahy a navíc 2x reprinty Pražské veduty, reprint Klaudiánovy mapy Čech, 2x reprint plán Prahy z roku 1791 a 1x z roku 1816 + sbírka cca 100ks pohlednic s historickými osobnostmi, panovníky, dějinnými událostmi, české korunovační klenoty atd.; více jak 600ks pohlednic převážně v dobré kvalitě
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
2106
8 000 Kč
+53
1900-1990 [SBÍRKY] VESELÍ NAD MORAVOU / LIDOVÉ KROJE sbírka více jak 290ks pohlednic města v okrese Hodonín, od starých malého formátu až po moderní, 3x litografie, dlouhé adresy, ale i fotografie atd., doplněno sbírkou slováckých krojů, převážně malované Úprka, Mutich, uloženo ve 2 starých albech na pohlednice; různá kvalita, vysoká tržní hodnota
Vyvolávací cena: 6 000 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 8 000 Kč
Pohlednice / Místopis / Podkarpatská Rus
arrow_forward_ios
2107
1910-1940 [SBÍRKY] PODKARPATSKÁ RUS sestava 40ks vybraných pohlednic, mj. synagoga Perečín, 2x synagoga Užhorod z toho 1x jedno-záběrová, nádraží Čop 2x, Jasina, Užhorod, letecký pohled Chust, fotopohled z oslavy připojení Čopu k Maďarsku, cikáni, židovské a rusínské děti, jednozáběrové místopisné pohlednice, ulice, náměstí atd.; zachovalé, část DA, ex Kobelbauer
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Pohlednice / Místopis / Evropa / Itálie
arrow_forward_ios
2108
4 500 Kč
1910-1940 [SBÍRKY] ITÁLIE / MÍSTOPIS + MOTIV sestava více jak 500ks pohlednic převážně malého formátu, obsahuje místopis větších měst doplněno o pohlednice s blahopřejným námětem, milostné, vojenské, reklamní atd., z valné většiny italská provenience, pozůstalost
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +50,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
Pohlednice / Motiv / Muchovky
arrow_forward_ios
Pohlednice / Motiv / Judaika
arrow_forward_ios
2110
1 100 Kč
1901-1903 JUDAIKA sestava 6ks pohlednic s židovskou tématikou, mj. Pozdrav z plesu českých akademických židů Žofín (ve spodní části odřená), 4x blahopřání k Novému roku a 1x barevná lito Pražské gheto, vše DA, 2x ; mimo 1ks prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
Pohlednice / Motiv / Hasiči
arrow_forward_ios
Pohlednice / Motiv / Vojenský žánr
arrow_forward_ios
2112
1 500 Kč
1939-1942 8 fotopohlednic letadel Luftwaffe a 1 x křižník "Admiral Scheer", některé zaslány PP - "Flugzeugfuhrerschule", "Uberfuhrungskomm. der Luftzeugruppe"; resp. "Marienstammregiment", bezvadné, mj. 1 x atypický záběr Me 109
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +50,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus
arrow_forward_ios
2113
3 200 Kč
1936-1942 PROPAGANDA - 7 pohlednic AH, některé prošlé PP; přehlídka, portréty, zejména oblíbené ex. Hoffmann, z toho 1 atypická z r 1936 "Der Reichskanzler auf einer Fahrt durch Deutschland" - záběr z vozu při jízdě zřejmě na právě dokončené berlínské dálnici; vzácné!
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +113,3 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
2120
1 900 Kč
1943 FAŠISTICKÁ PROPAGANDA / Samuraj ničící britsko-americké loďtsvo a vlajka Říše, Itálie a Japonska, jedna z nejhledanějších propagandistických pohlednic; navíc odeslaná polní poštou (15. kulometný batalion) ze vzácné destinace MENTONE - jediné francouzské město přímo okupované Itálií
Vyvolávací cena: 1 200 Kč +58,3 %
Vydraženo za: 1 900 Kč
Pohlednice / Motiv / Sokol, Orel, DTJ
arrow_forward_ios
Pohlednice / Motiv / Sport, stolní hry, karty
arrow_forward_ios
2123
1 000 Kč
1925-1938 FOTBAL dvě fotopohlednice, 1x skupinová fotka čs. mužstva proti Maďarsku 11.10.25, mj. Plánička, foto Hertl Praha; neprošlá + 1x skupinové foto mužstva S.K. Slávie proti Ferencváros 4.9.38; prošlé s příležitostným razítkem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
Pohlednice / Motiv / Sbírky a partie
arrow_forward_ios
2124
6 500 Kč
1900-1980 [SBÍRKY] MOTIV - BLAHOPŘEJNÉ, AUTOMOBILISMUS, SOKOL, HERCI, MILOSTNÉ, UMĚLECKÉ atd. sestava cca 700ks pohlednic, leporel a reklamních kartiček, malý i velký formát pohlednic, reklamní fotografie zahraničních automobilů, reklamní kartičky zahraničních herců a automobilů, doplněno místopisem ciziny - Německo, Rakousko, Polsko atd.; prošlé i nepoužité, vše v jedné krabici, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +30,0 %
Vydraženo za: 6 500 Kč
Ostatní sběratelské obory / Fotografie
arrow_forward_ios
Ostatní sběratelské obory / Propagační nálepky a kartičky
arrow_forward_ios
Ostatní sběratelské obory / Knihy, časopisy
arrow_forward_ios
2128
3 000 Kč
1887 ATLAS ŽIVOČIŠSTVA - Klavaňa Josef, živočišstvo zobrazené na 80 kolorovaných tabulích, názorný atlas pro školu a dům, v Uherském Hradišti 1887, nákladem L. Kráčelíka, kompletní kniha se všemi stranami a 80 dvojlisty s vyobrazením živočichů, zachovalá zlacená vazba, několik vyobrazení s natržením - opraveno izolepou
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
Pomůcky / Použité pomůcky
arrow_forward_ios
2130
3 800 Kč
LINDNER dvě luxusní kroužková alba v kazetách, (18-kroužkové), v každém 50 průhledných listů Nr.802 204, pro uložení aršíků, 10-bloků nebo dopisů, obě ve stejné vínově červené barvě; nepoužité jako nové, nákupní cena 8.000Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +26,7 %
Vydraženo za: 3 800 Kč