Aukce 64 / Filatelie / Zakarpatská Ukrajina
1701
800 Kč
1920 PEREČÍN / formulář List poptávací na zásilku z Prahy do Perečína, vyfr. zn. Hradčany 30h fialová a 20h modrozelená s DR PRAHA 1/ 22.V.20, doplněno raz. PEREČÍN 22.IX.20; poškozeno v přehybech i okrajích - KVP, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 700 Kč +14,3 %
Vydraženo za: 800 Kč
1705
2 400 Kč
1939 DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárkové album Ministerstva hospodářství, desky z modrého papíru se zlatým orámováním s vloženým listem a vylepeným 9-blokem zn. Pof.351; vzadu na deskách stopy po nálepkách, malý výskyt
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +60,0 %
Vydraženo za: 2 400 Kč
1707
1 000 Kč
1939 CHUST / OTEVŘENÍ PRVNÍHO SNĚMU, 2x lístek s červenými PR, 1x výstřižek znaku Karpatské Ukrajiny se dvěma otisky pravého červeného PR CHUST 15.III.39 + list papíru s vylepenou zn. Jasiňa 3K modrá - rohový kus s pravým kuponem, Pof.351K se dvěma otisky padělaného červeného PR CHUST 2.III.39 s rozlišovacím písmenem a/b (!), označeno padělek, doplněno R-dopisem s přítiskem a s vylepenou zn. Jasiňa 3K s okrajem (zažloutlé v perforaci), 2x otisk pravého PR CHUST / 15.III.39
Vyvolávací cena: 600 Kč +66,7 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1708
9 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč +90,0 %
Vydraženo za: 9 500 Kč
1709
2 400 Kč
1939 ZÁBOR PODKARPATSKÉ RUSI / pohlednice (Veliký Bočkov) zaslaná PP do Pécs, DR TÁBORI POSTAHIVATAL / 27.3.39, přídavné raz. ELLENÖRITZVE, cenzurní zásah (začerněno místo odeslání), vzácná lokalizace místa záborové PP; vzácné razítko ze záboru Podkarpatské Rusi, používané pouze do 30.4.1939!; ojedinělá nabídka, pěkný stav
Vydraženo za: 2 400 Kč