1973 ZT zn. pro výsadní tisk VT4, Den poštovní známky, otisk definitivní rytiny v červené barvě na silném kartonu se širokými okraji, signováno J. Herčík; skvrny akvarelové barvy, ojedinělé
Vyvolávací cena: 2 000Kč+325,0 %
Vydraženo za: 8 500 Kč
1721
1 600Kč
1975 VT6b, Osvobození Sovětskou armádou, s NULAMI, formát 120x190mm; luxusní, kat. 3.600Kč
Vyvolávací cena: 1 600Kč+0,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1722
2 600Kč
1975 ZT zn. pro výsadní tisk VT6, Pof.2137, Osvobození Sovětskou armádou, otisk rytiny v červené barvě na velkém bílém kartonu (125x170mm); bezvadné, malý výskyt
Vyvolávací cena: 2 000Kč+30,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
1723
1 100Kč
1978 Pof.VT9b, 60 let čs. známky 20Kčs, s nulami; bezvadný
Vyvolávací cena: 1 000Kč+10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1724
500Kč
1958 rytina Alfons Mucha od rytce J. Schmida, 2ks na různých papírech, přítisk Čtyřicet let čs. poštovní známky 1918-1958
Vyvolávací cena: 500Kč+0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1725
600Kč
1958-1970 rytina Alfons Mucha, Národní divadlo, autoportrét a další od rytce J. Schmida, 5ks na převážně ručních papírech, 3x s vlastnoručním podpisem
1968-1992 [SBÍRKY] PARTIE více jak 30ks příležitostných tisků, obsahuje mj. PT5A-5B, PT14-15, PT 12b + c 2x, PT 23 atd., navíc doplněno o několik suvenýrů anket MF, mj. SU2; převážně dobrá kvalita, kat. více jak 8.000Kč