1939 Sy.23B, Hlinka 50h zelená, levý horní rohový 32-blok s ŘZ 10½ a s DR; nahoře povoleno v perforaci, zk. a označeno Sy, malý výskytVyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %
1939 Sy.S23B, Hlinka 50h zelená, 2-zn. vodorovné meziarší s ŘZ 10½; dvl, zk. Gi, SynekVyvolávací cena: 2 400 Kč +8,3 %
1939 Sy.24B, Hlinka 1Ks červená s přetiskem s dolním okrajem s datem 10. III. 1939 s velmi vzácným zoubkováním ŘZ 10½ (!); dvl, zk. Gi a Ptý, atest Synek, kat. 1.900€, tato známka chybí ve většině sbírek, s DZ!Vyvolávací cena: 42 000 Kč +100,0 %
1939 Sy.26C, Hlinka 10h se smíšeným zoubkováním ŘZ 12½ : 10½, kombinace C13; svěží, zk. Ptý, Slov. filatelista, SyVyvolávací cena: 4 500 Kč +44,4 %
1939 ZT Hlinka 20h, (Sy.27 N), zkusmý tisk ve světle oranžové barvě, 4-blok, pro porovnání přiložen 4-blok běžných zn. v oranžové barvě; bezvadný stav, vzácnéVyvolávací cena: 7 000 Kč +71,4 %
1939 ZT Hlinka 50h, (Sy.29 A), zkusmý tisk v modrozelené barvě, vodorovná 2-páska, pro porovnání přiložena 2-páska běžných zn. v zelené barvě; pravá zn. po nálepce, levá zn. svěžíVyvolávací cena: 3 000 Kč +20,0 %
1939 Sy.30xA, Hlinka 1Ks s DZ úzká A2; bez nálepkyVyvolávací cena: 400 Kč +0,0 %
1940 Sy.NZ50YN, Tatranské 25h, vodorovná nezoubkovaná 2-páska s průsvitkou; luxusní, kat. 90€Vyvolávací cena: 1 800 Kč +22,2 %
1939 pohlednice vyfr. 2x Sy.23 s meziarším a Sy.27A, podací DR MODRA 5.VII.39, zasláno do Protektorátu; bez poškozeníVyvolávací cena: 400 Kč