Filatelie
(3289)
Evropa
(586)
Amerika a Karibik
(156)
Afrika
(160)
Austrálie a Oceánie
(71)
Asie
(184)
Jižní Asie
(50)
Jihovýchodní Asie
(66)
Brunej
(3)
Francouzská Indočína
(3)
Kambodža (Kampučia)
(1)
Labuan
(12)
Straits Settlements
(4)
Johore
(2)
Kedah
(2)
Kelantan
(1)
Malacca
(1)
Negri Sembilan
(1)
Pahang
(2)
Perak
(3)
Sabah
(2)
Sarawak
(1)
Selangor
(1)
Trengganu
(1)
Nizozemská Indie
(1)
Nizozemská Nová Guinea
(1)
Severní Borneo
(23)
Singapur
(1)
Dálný východ a SNS
(50)
Blízký východ
(18)
Commonwealth - partie
(8)
Celý svět - partie
(8)
Námětová filatelie
(14)
Filatelistická literatura
(55)
ČSR I.
(945)
Zábory
(5)
Exil a Polní pošta
(6)
Protektorát ČaM
(199)
Slovensko 1939-1945
(104)
Zakarpatská Ukrajina
(8)
ČSR II.
(666)
Česká republika
(103)
Slovensko 1993
(6)
Partie ČSR, ČaM, Slovensko
(5)
Papírová platidla
(64)
Fiskální ceniny
(5)
Numizmatika
(76)
Faleristika
(7)
Autogramy, rukopisy
(143)
Historické dokumenty, mapy
(12)
Pohlednice
(42)
Ostatní sběratelské obory
(52)
Pomůcky
(6)
Exkluzivní položky
Naše tipy
Největší zájem
Sbírky
Souvislé zobrazení
Výsledková listina
TOP100 dražených položek
Aukční termíny
Vyhledávání
Možnosti dražby
Smluvní podmínky
Zkratky a vysvětlivky
Klientů online: 108
Poslední aktualizace: 19.04.2024 08:30
FAQ
Zpráva
Přihlásit
EN
Aktuality
Online aukce 75
VIP Prodej
eShop
Dodavatelé
Archiv
O nás & Kontakty
Aukce 69 /
Filatelie
/
Asie
/
Jihovýchodní Asie
/
Sabah
Prohlížíte si
aukci v archivu
, v této aukci již
nelze dražit
!
Aktuálně běží
Online aukce 75
, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:
view_column
view_stream
1059
Kč
1964-1965
SG.408-423, Alžběta II. - Fauna 1C - $10, kompletní série; luxusní, kat. £85
Vyvolávací cena:
Kč
+
45,5 %
U:
A5
Vydraženo za:
1 600 Kč
1060
Kč
1964-1965
sestava 4 celistvostí vyfr. přetiskovými zn. Alžběta II., 1x FDC (patina), 3x Let-dopis do Evropy a USA; vzácná známková země
Vyvolávací cena:
Kč
+
188,9 %
U:
A4
Vydraženo za:
2 600 Kč