Aukce 70 / Ostatní sběratelské obory / Reklamní plakáty

2484
240749 - 1920 ČSR I. / SOKOL / VII. všesokolský slet v Praze, prop
1920 ČSR I. / SOKOL / VII. všesokolský slet v Praze, propagační vícebarevný tisk "Pořad a důležité pokyny", autor stylizované kresby J. Obrovský, dvojlist formátu 27x40cm, doplněno oficiální pohlednicí se stejným výjevem; dvojlist s vodorovným přehybem
Vyvolávací cena: 1 000
U:A3s| | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
2485
240476 - 1920 ČSR I. / Všech věrných Čechů prosím, aby se milo
1920 ČSR I. / Všech věrných Čechů prosím, aby se milovali..., vícebarevný litografický plakát s motivem Jana Husa, sign. J. Motyčka, vydala Volná myšlenka v Praze, rozměry cca 126x94cm; přehyby a stopy stáří, celkově však pěkný stav, neobvyklý motiv
Vyvolávací cena: 2 000
2486
240475 - 1932 ČSR I. / SOKOL / sestava 2 vícebarevných plakátů T
1932 ČSR I. / SOKOL / sestava 2 vícebarevných plakátů TJ SOKOL v Bílé: 1x Staročeská májová slavnost, rozměry cca 63x47cm + 1x Veřejné cvičení, rozměry cca 61x46cm; přehyby, pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 000
2487
240474 - 1934 ČSR I. / SOKOL / Krajský slet sokolský Ústí nad La
1934 ČSR I. / SOKOL / Krajský slet sokolský Ústí nad Labem, vícebarevný plakát, signováno Lukeš, rozměry cca 95x63cm; přehyby a stopy stáří (skvrnky, dírky), celkově však pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 100 Kč
2488
240479 - 1934 ČSR I. / SOKOL / Otevření sokolovny v Bystrém u Pol
1934 ČSR I. / SOKOL / Otevření sokolovny v Bystrém u Poličky, tříbarevný plakát, rozměry cca 141x63cm; přehyby, jinak bezvadný
Vyvolávací cena: 1 500
2489
240478 - 1936 ČSR I. / SOKOL / Slet sokolské župy ještědské v P
1936 ČSR I. / SOKOL / Slet sokolské župy ještědské v Proseči pod Ještědem, tříbarevný plakát, rozměry cca 125x47cm; přehyby, jinak bezvadný
Vyvolávací cena: 1 500
2490
240470 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / červenobílý plakát s velkým
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / červenobílý plakát s velkým "V", rozměry cca 50x31cm; vodorovně přeloženo, drobná natržení v okraji, celkově pěkně zachovalé
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 500 Kč
2491
240460 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / Duchů, jež jsem volal - nemohu
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / Duchů, jež jsem volal - nemohu se zbýt, černobílý plakát s karikaturou britských a exilových činitelů, sign. Fersen, rozměry cca 47x30cm; křížem přeloženo, jinak bezvadné, malý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
2492
240469 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / V - Německo vítězí na všech
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / V - Německo vítězí na všech frontách, červenobílý plakát, rozměry cca 40x27cm; bez přehybů, bezvadné
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 000 Kč
2493
240468 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / V jest znamením vítězství,
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / V jest znamením vítězství, červenobílý plakát, sign. Josef Glos, Semily, rozměry cca 95x63cm; pouze přehyby, jinak bezvadné
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
2494
240461 - 1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / Zase jsme přišli pozdě na aut
1940 ČaM / AKCE VIKTORIA / Zase jsme přišli pozdě na autobus, černobílý plakát s karikaturou britských a exilových činitelů, sign. Fersen, rozměry cca 47x30cm; křížem přeloženo, jinak bezvadné, malý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 3 000 Kč
2495
240477 - 1945 ČaM / Nedej zahynouti nám ni budoucím, vícebarevný
1945 ČaM / Nedej zahynouti nám ni budoucím, vícebarevný litografický plakát, sign. Micha, rozměry cca 63x45cm; křížem přeloženo a drobně vytrženo, adjustováno v růžcích na archu tvrdšího papíru, celkově pěkný stav, proslulý německý protibolševický plakát z konce války, hledané!
Vyvolávací cena: 5 000  +0,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 000 Kč
2496
240481 - 1946 ČSR II. / Volte Čs. sociální demokracii, vícebarev
1946 ČSR II. / Volte Čs. sociální demokracii, vícebarevný plakát, autor J. Rambousek, rozměr cca 84x57cm; pouze drobná natržení, nepřeložen, uložen v tubusu
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 2 000 Kč
2497
240471 - 1946 ČSR II. / Všichni vlastenci do svazu přátel SSSR, v
1946 ČSR II. / Všichni vlastenci do svazu přátel SSSR, vícebarevný plakát, sign. M. Schulz, Praha rozměry cca 59x42; přehyby a lehké skvrnky, celkově pěkný stav
Vyvolávací cena: 800
2498
240456 - 1947 ČSR II. / Plníme plán, vícebarevný plakát k Dvoul
1947 ČSR II. / Plníme plán, vícebarevný plakát k Dvouletému plánu, autor Josef Lada, rozměry cca 95x63cm; přehyby a lehká patina, celkově pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 500  +266,7 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 5 500 Kč
2499
240458 - 1947 ČSR II. / sestava 2 plakátů: Padesát let ve služb
1947 ČSR II. / sestava 2 plakátů: Padesát let ve službách národa, vícebarevný plakát k výročí Československé strany národně socialistické, rozměry cca 95x63cm, přehyby a drobná prodření + Čeští lidé práce, vícebarevný plakát Československé strany národně socialistické, rozměry cca 62x46cm, velmi dobrý stav, uloženo v tubusu
Vyvolávací cena: 1 500
U:X | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
2500
240482 - 1954 ČSR II. / ČERVENÝ KŘÍŽ / sestava 2 vícebarevnýc
1954 ČSR II. / ČERVENÝ KŘÍŽ / sestava 2 vícebarevných plakátů: 1x Soutěží družin čs. Červeného kříže k zdravotnické obraně, rozměr cca 59x41cm + Zdravotnické družiny, vzorné útvary ČSČK, rozměr cca 59x42cm; místy pouze zcela nepatrná patina, nepřeložené, uložené v tubusu, pěkné motivy
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
2501
240480 - 1960 ČSR II. / II. celostátní Spartakiáda, vícebarevný
1960 ČSR II. / II. celostátní Spartakiáda, vícebarevný plakát, autor A. Zábranský, rozměr cca 82x58cm; pouze drobná natržení v okraji, nepřeložen, uložen v tubusu, pěkný motiv
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:X | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč
2502
240473 - 1961 ČSR II. / Národní fronta zdraví 40. výročí KSČ,
1961 ČSR II. / Národní fronta zdraví 40. výročí KSČ, vícebarevný plakát, signováno V.Š., rozměry cca 41x29cm; pouze vodorovný přehyb, jinak bezvadné
Vyvolávací cena: 700
2503
240472 - 1961 ČSR II. / V čele s KSČ za nová vítězství sociali
1961 ČSR II. / V čele s KSČ za nová vítězství socialismu a komunismu, vícebarevný plakát k 40. výročí KSČ, autor A. Zábranský, rozměry cca 120x84cm; přehyby a stopy stáří, celkově však pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
U:A3s| | Den dražby: Sobota
Vydraženo za: 1 000 Kč