eShop
243665
1 000 Kč
1993- FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks, všechny odmítnuté adresáty, doplatné nezapraveno, pošta LITOMĚŘICE 1; ojedinělý výskyt, pěkný stav
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
243663
1 000 Kč
1994-1995 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks, doplatné zapraveno výplatními zn., všechny pošta LITOMĚŘICE 1 s SR pošty LOVOSICE 2; ojedinělý výskyt, pěkný stav
243660
1 000 Kč
1995 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks, doplatné zapraveno výplatními zn., všechny s DR LITOMĚŘICE 1; ojedinělý výskyt, pěkný stav
243662
1 000 Kč
1995-1998 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks (z toho 3x označení měny Kčs), doplatné zapraveno příležitostnými zn., různé pošty; ojedinělý výskyt, pěkný stav
243661
1 000 Kč
1995-1998 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks (z toho 8x s označením měny Kčs), doplatné zapraveno příležitostnými a výplatními zn., všechny s DR BENEŠOV u PRAHY a LITOMĚŘICE; ojedinělý výskyt, pěkný stav
243664
1 000 Kč
1997-1998 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks, doplatné zapraveno výplatními zn., všechny s DR BENEŠOV u PRAHY; ojedinělý výskyt, pěkný stav
220309
1 000 Kč
1997-2010 sestava 20ks R-dopisů s nálepkami APOST, II. typ (střední nálepky), z nich název pošty doplněn ručně: PSČ 250 91, 351 35, 340 12, 415 04, 432 01, 435 33, 747 28; doplněn razítkem: PSČ 120 03, 186 00, 385 01, 278 03; přitištěn název jiné pošty: PSČ 304 00, 314 00, 323 00, 327 00, 334 01, 397 01; chybně vytištěný název pošty: PSČ 250 01, 417 71, 690 02; 17ks formát C6
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
205791
380 Kč
2017 úřední zálepka Čs. pošty Modrý Maritius, nesložená (!), k tomu pamětní list se dvěma zn. Pof.942 a samolepicí přelepka s logem výstavy
U:A3v– | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
233439
300 Kč
1939 BRNO 1/ Návštěva vůdce a říšského kancléře/ 21.III.39, sestava 3ks prošlých celistvostí s červeným PR s rozlišením a, b, c; bez poškození
230077
400 Kč
1993-1998 POB2 + POB3, Prezident ČR Václav Havel, 2 příležitostné obálky České pošty s přítiskem, 2x PR PRAHA 012 - HRAD/ 2.3.1993 a 22.1.98; bezvadné
238837
300 Kč
1940 PR33, LIPT. SV. MIKULÁŠ / 4-8.VII.1940 / XIX. SJAZD SLOV. EV. A. V. MLÁDEŽE, velký nálepní list s přítiskem Sjazd evanj. a. v. mládeže s 13 otisky modrého PR, doplněno 1 otiskem oranžového raz. autopošty ke stejné události, PRA20, s datem 6.VII.40; 2x přehyb, patina, malý výskyt, ex Bulant
238839
600 Kč
1940 PRA33, TRENČIANSKÉ TEPLICE / AUTOPOŠTA / 3.VIII.40 /f/, Hudobný festival, chybné nastavení dne -3.VIII. místo 13.VIII., celý nálepní list s přítiskem Slovenská autopošta se znakem s 15 otisky oranžového razítka s chybně nastaveným datem (!); bez poškození, ex Bulant
238840
300 Kč
1940 PR36, NÁDAŠ / 25.VIII.1940, Odhalenie pamätnej tabule M. Kollára, neprošlá obálka s 3 otisky modrého PR; bez poškození
238848
300 Kč
1940 PR39, RUŽOMBEROK / AUTOPOŠTA/ 29.IX.40/f/ I. telovýchovné vystúpenie H.G., pamětní list s modrým přítiskem Slovenská autopošta se znakem, 14 otisků oranžového raz. autopošty; drobná patina v perforaci vylepených zn., ex Bulant
238852
300 Kč
1941 PRA41, ŠTRBSKÉ PLESO / 24.II.41, II. lyžařské majstrovstvá a arm. preteky Slov. republiky, pamětní list s přítiskem Štátné klimatické kúpele Štrbské Pleso, formát A4, 23 otisků modrého PR; zachovalé
236421
900 Kč
1963-1964 SU1+SU2, sestava 2ks suvenýrů ankety MF, 1. ročník (nízké číslo 000176!) + 2. ročník; na rubu stopy po nálepkách a nepatrné skvrnky
199621
500 Kč
1898 LEDNICE (Eisgrub) - barevná litografická koláž, Lednicko - Valtický zámecký areál, DA; prošlá, pouze mírně omačkané růžky
199608
500 Kč
1898 PŘEROV - barevná litografická koláž - mj. nádraží, DA; prošlé, částečně protlačený text z adresní strany a mírně omačkané růžky
199622
500 Kč
1898 VESELÍ NAD MORAVOU (Wessely an der March) - barevná litografická koláž, prošlá, DA; smyté známky, pouze mírně omačkané růžky
153667
422 Kč
226967
510 Kč
Akce -15%
142651
250 Kč
1907 ONDŘEJOV - náves, kostel, rybník, litografie; prošlá, výborný stav
224934
300 Kč
153669
362 Kč
246005
300 Kč
1925 Blahoslavení, kteří protivenství trpí pro spravedlnost..., vydavatel A. Pešl, Praha; neprošlá, lehké skvrny, zachovalé
226926
500 Kč
233583
300 Kč
226808
300 Kč
229493
150 Kč
144901
483 Kč
1858 RAKOUSKO-UHERSKO listina datovaná 7.11. 1858 s již 1 týden neplatným a již dříve použitým kolkem 6Kr C.M., kolek s modrým raz. okresního úřadu v Tišnově (!), psáno česky; hledané, dobrý stav, křížem přeloženo
U:A3s| | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
128980
965 Kč
1860 HABSBURSKÁ MONARCHIE listina se 2 kolky emise 1858 v záhlaví (6Kr + 7Kr), kolek 7Kr na modrém papíru, původně bez vodorovné perforace, široké střihy; vzácné, pěkné, zachovalé
133905
121 Kč
1860-88 RAKOUSKO-UHERSKO sestava 3ks dodacích listů, 2x s listinným kolkem, dobrý stav
128982
965 Kč
1861 RAKOUSKO listina s kolkem 15Kr s odstřiženou dolní částí - velmi vzácné, hledané (!), šlechtický podpis
128981
844 Kč
1862 HABSBURSKÁ MONARCHIE listina se 2 kolky II. emise v záhlaví (4Kr + 15Kr), kolek 15Kr původně bez vodorovné perforace, vzácné, zachovalé
133887
724 Kč
1866 HABSBURSKÁ MONARCHIE / ZNOJMO listina ze dne 10.II.1866 se smíšenou frankaturou listinných kolků II. emise (5Kr) a III. emise (1Kr + 12Kr !), velmi zajímavé, hledané
121442
350 Kč
1866 RAKOUSKO listina ze dne 22.8.66 s platným kolkem 7Kr emise 1866 a již půl roku neplatným kolkem 25Kr emise 1858, znehodnoceno křížovým škrtem, prvotní smíšená frankatura; bez poškození
152375
302 Kč
1868 RAKOUSKO-UHERSKO kvitance se 2 kolky 3. emise v záhlaví, kolek 12Kr zřetelně podruhé použit; zajímavé, dobrý stav
126680
724 Kč
1870 RAKOUSKO - UHERSKO firemní účet fy W. Burkart, Brno, z 1.VIII.1870 s vylepenými listinnými kolky 5Kr emise 1870 a dvěma kolky 1Kr po platnosti z předešlých emisí; zajímavé, hledané
133977
242 Kč
1873-78 RAKOUSKO-UHERSKO sestava 7ks nákladních listů s kolky, různé varianty, poznámky aj.
149158
362 Kč
1864 RAKOUSKO spořitelní knížka, vklady doplňovány kolky 2. emise; pěkné
129325
724 Kč
1809 RAKOUSKO / NAPOLEONSKÉ VÁLKY německy psané předtištěné potvrzení o rekvizicích francouzské armády, Znojmo; zajímavé
133990
121 Kč
1883 MAĎARSKO Hospodářská výstava a dostihy, BÉKÉSCSABA, rozměr 61x48cm, zasláno jako tiskopis se zn. Psaníčko 2f modrá; dobrý stav
241863
16 000 Kč
NOVÉ
1920 Ba.16b, 100Kč 1920, série Ar; na rubu nevýrazné graffiti, bez prodření či natržení, pěkná oběhová kvalita
245847
500 Kč
NOVÉ
1942 Ba.53a, 20Ks 1942, vzácnější nízká série Či 8; solidní
176150
844 Kč
1871 UHERSKO los bankovní a směnárenské firmy Fischer M.L. z Budapešti, obsahuje 5. Rotschild los 1839 a 400Fr Turecký los; velký formát včetně obálky, křížem přeloženo, zachovalé
217821
800 Kč
1911 PERNERSTORFER Engelbert (1850-1918), rakousko-uherský (rakouský) politik a novinář, na přelomu 19. a 20. století poslanec Říšské rady, 4-řádkový vlastnoručně psaný dopis s podpisem
217822
1 000 Kč
1932 THOMAS Albert (1878-1932), významný francouzský socialistický politik, ministr; vlastnoruční podpis na strojopisném dopise adresovaném na čs. ministra Ludwiga Czecha; psáno krátce před smrtí, zajímavé
217814
800 Kč
1956-1958 KOŽÍK František (1909-1997), významný český spisovatel - karta + pohlednice + lístek s básní, vše s podpisy či rukopisem + JĚŘÁBEK Čestmír (1893-1981), spisovatel, dramatik a literární kritik, dopis s podpisem
133981
145 Kč
1860 RAKOUSKO-UHERSKO / NESLOVICE (Neßlowitz) - předtištěný dodací list fy Georg EMINGER, bezvadné
136232
302 Kč
230283
1 500 Kč
246016
500 Kč
NOVÉ
1896 MUCHA Alfons (1860–1939) / 4ks černobílých ilustrací Alfonse Muchy z roku 1896 ve 2 číslech časopisu Revue Encyclopedique Larousse - Salon des Cent, Lorenzaccio, Menu Sarah Bernardt, La Dame Aux Camelias, formát ilustrací 6x9cm, formát časopisu 25x33cm; ilustrace bez poškození, obálky s podlepením ve hřbetu
128939
300 Kč
1914 BAER, Kasimir Hermann: Der Völkerkrieg; eine Chronik der Ereignisse seit dem 1. Juli 1914, vydal Julius Hoffmann, Stuttgart, 320 str., poměrně zachovalé
U:O4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
247784
250 Kč
2008 MINCE MARIE TEREZIE 1740-1780, V. Novotný, třetí přepracované a doplněné vydání katalogu mincí Marie Terezie ražených v zemích monarchie v letech 1740 až 1780, obsahuje mj. historický exkurs, mincovní značky a přehledy mincmistrů, množství ilustrací, cenové záznamy a další; bezvadné
246925
300 Kč
2023 POŠTOVÉ PEČIATKY NA ÚZEMÍ SLOVENSKA 1752-1918, Monografia Česko-Slovenských známok, 15. diel, II. zväzok, J. Fratrič, V. Sládek, M. Zika, publikace je plnohodnotným doplněním 15. dílu Monografie, vydaného roku 1994, jehož údaje doplňuje o množství nových poznatků a informací nashromážděných za 29 let badatelského výzkumu, včetně zcela nových kapitol o vzniku a župním uspořádání Uherska a o razítkách uherských železničních telegrafních úřadů v poštovních službách na území Slovenska; bez černotisku, zcela nové, bezvadné