eShop / Ostatní sběratelské obory

206180
2 500
NOVÉ
206180 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 20ks; zajímavá nabídka
127120
201
127120 - 1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor
1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor mnoha poštovních známek, sestava 2ks grafických listů s pražskými motivy, Belveder a Malá Strana; nesignováno, pěkný stav
31080
362
31080 - 1986 LUKAVSKÝ J.  Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, roz
1986 LUKAVSKÝ J. Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, rozměr 12x18cm.
133955
181
133955 - 1857-70 RAKOUSKO-UHERSKO (MORAVA)  sestava brněnských novin
1857-70 RAKOUSKO-UHERSKO (MORAVA) sestava brněnských novin Neuigkeiten (1x z r. 1857) a Brüner Morgenpost (5x z r. 1870)
127660
410
127660 - 1876 NAPOLEONSKÉ VÁLKY  Tažení do Belgie 1815, Wien 1876, vo
1876 NAPOLEONSKÉ VÁLKY Tažení do Belgie 1815, Wien 1876, vojensko-taktická příručka, 82 str.
127663
410
127663 - 1902 MILITARIA  zkušenosti z Búrské války, Berlin 1902, voje
1902 MILITARIA zkušenosti z Búrské války, Berlin 1902, vojensko-taktická příručka, 110 str., zachovalé
132154
1 370
132154 - 1905 MILITARIA  Schmid H.: Befehlstechnik, 4. vydání, 224 st
1905 MILITARIA Schmid H.: Befehlstechnik, 4. vydání, 224 str., kapesní formát, příručka pro rakousko-uherské důstojníky; dobrý stav
128939
314
128939 - 1914 BAER, Kasimir Hermann: Der Völkerkrieg; eine Chronik de
1914 BAER, Kasimir Hermann: Der Völkerkrieg; eine Chronik der Ereignisse seit dem 1. Juli 1914, vydal Julius Hoffmann, Stuttgart, 320 str., poměrně zachovalé
132161
480
132161 - 1930 Jeníček, Vaněk: Praha stará i moderní, vydalo Nakladate
1930 Jeníček, Vaněk: Praha stará i moderní, vydalo Nakladatelství Za svobodu, Praha, úvodní slovo Rudolf Medek, 197 obrazů, hlubotisk, zachovalé
92469
603
Akce -50%
92469 - 1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie
130768
3 618
130768 - 1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu A4