eShop / Ostatní sběratelské obory

Zobrazení:view_columnview_stream
76401
169 
Akce -25%
76401 - 1933 SLÁDEK J. novoročenka - Květy, dřevoryt, sign. rozm. 22
Jakost
1933 SLÁDEK J. novoročenka - Květy, dřevoryt, sign. rozm. 22x16 cm
64009
100 
64009 - 1934-35 sestava 5ks jízdenek, 3x zavazadlová jízdenka ČSD v
Jakost
1934-35 sestava 5ks jízdenek, 3x zavazadlová jízdenka ČSD v hodnotě 2Kč, poplatek 2,50Kč, jízdenka ČSD v hodnotě 6,50Kč
101053
160 
101053 - 1936 Novaya Zarya, čís. 1988, San Francisco, California, jed
Jakost
1936 Novaya Zarya, čís. 1988, San Francisco, California, jediné ruské noviny v USA, zachovalé
64010
90 
64010 - 1937-38 sestava 8ks autobusových jízdenek společnosti ČSD v
Jakost
1937-38 sestava 8ks autobusových jízdenek společnosti ČSD v různých hodnotách, 2x ruční přepis hodnoty, nouzová varianta
64011
90 
64011 - 1939-40 sestava 9ks autobusových jízdenek společnosti ČMD/BM
Jakost
1939-40 sestava 9ks autobusových jízdenek společnosti ČMD/BMB v různých hodnotách
110291
543 
110291 - 1940 SKAUTING  legitimace Tábornická knížka (náhrada za zruš
+1
Jakost
1940 SKAUTING legitimace Tábornická knížka (náhrada za zrušený skauting), výborný stav
101048
250 
101048 - 1941 Reichsportblatt, Nr.8, Berlin, zajímavé fotografie a te
+3
Jakost
1941 Reichsportblatt, Nr.8, Berlin, zajímavé fotografie a texty, lehká skvrna
110306
314 
110306 - 1942 HOTELOVÉ ÚČTY  Grand Hotel Gibraltar, známka 2p použita
Jakost
1942 HOTELOVÉ ÚČTY Grand Hotel Gibraltar, známka 2p použita jako kolek; zachovalé, pouze přehyby
76398
211 
Akce -25%
76398 - 1946 SVOLINSKÝ K. novoročenka - Ptáčci na stromě, barevný ti
Jakost
1946 SVOLINSKÝ K. novoročenka - Ptáčci na stromě, barevný tisk, rozměr 13x19cm
75109
211 
Akce -25%
75109 - 1946 ŠIMON Pavel (1920–1958): ex libris pragensibus Adolf Ma
Jakost
1946 ŠIMON Pavel (1920–1958): ex libris pragensibus Adolf Malý, 80x120mm, pražská ulička, signováno
76383
253 
Akce -25%
76383 - 1949 JAŠKA J., sestava 2ks novoročenek, koně,  1x s věnování
Jakost
1949 JAŠKA J., sestava 2ks novoročenek, koně, 1x s věnováním autora, suchá jehla, signováno, rozměry 10x4cm
75114
169 
Akce -25%
75114 - 1949 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): Zlatá kuchařka Fr. Schmi
Jakost
1949 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): Zlatá kuchařka Fr. Schmidta, 80x50mm, motocykl, signováno
100582
220 
100582 - 1955 ??? Láďa: Konopiště, sestava 2 reprodukcí A4, 1x lehké
Jakost
1955 ??? Láďa: Konopiště, sestava 2 reprodukcí A4, 1x lehké skvrny
76385
127 
Akce -25%
76385 - 1964 JANOUŠEK D., ex libris Pištěc, rytina, signováno, rozmě
Jakost
1964 JANOUŠEK D., ex libris Pištěc, rytina, signováno, rozměry 14x10cm
82385
392 
Akce -35%
82385 - 1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): Lvíček, suchá jehla, 93/10
Jakost
1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): Lvíček, suchá jehla, 93/100, 70x85mm, podpis, paspartováno, rámováno, zachovalé
149158
362 
149158 - 1864 RAKOUSKO  spořitelní knížka, vklady doplňovány kolky 2.
+2
Jakost
1864 RAKOUSKO spořitelní knížka, vklady doplňovány kolky 2. emise; pěkné
135510
293 
Akce -10%
135510 - 1878 PRACOVNÍ KNÍŽKA  na jméno Thomas WEBER, listinný kolek
Jakost
1878 PRACOVNÍ KNÍŽKA na jméno Thomas WEBER, listinný kolek 15Kr emise 1877
178492
603 
178492 - 1923 RAKOUSKO  cestovní pas vydaný ve Vídni v roce 1923, vyl
+1
Jakost
1923 RAKOUSKO cestovní pas vydaný ve Vídni v roce 1923, vylepeny rakouské inflační kolky hodnoty 2.000K z roku 1922 a 1.000K z roku 1920 + razítko Gebühr 5.000K; bez poškození
170537
242 
170537 - 1958 ČSR  pozvánka pro hosta na XI. sjezd KSČ v Praze
+1
Jakost
1958 ČSR pozvánka pro hosta na XI. sjezd KSČ v Praze
152759
481 
Akce -20%
152759 - 1937-47 ČSR / Družstevní práce Praha, 2ks podílových listů h
+1
Jakost
1937-47 ČSR / "Družstevní práce" Praha, 2ks podílových listů hodnoty 40Kč
167001
603 
167001 - 1945 ČSR II.  sestava 10ks podílových listů hodnoty 50 K Obc
+2
Jakost
1945 ČSR II. sestava 10ks podílových listů hodnoty 50 K Obchodního a výrobního družstva obchodnictva v Pardubicích; bez poškotení
176150
844 
176150 - 1871 UHERSKO  los bankovní a směnárenské firmy Fischer M.L.
Jakost
1871 UHERSKO los bankovní a směnárenské firmy Fischer M.L. z Budapešti, obsahuje 5. Rotschild los 1839 a 400Fr Turecký los; velký formát včetně obálky, křížem přeloženo, zachovalé
152690
385 
Akce -20%
152690 - 1925 PODĚBRADKA  reklama na minerální vodu, karta rozměru 15
+1
Jakost
1925 PODĚBRADKA reklama na minerální vodu, karta rozměru 15x23cm s vyobrazením minerálky, oboustranná
152749
1 262 
Akce -30%
152749 - 1925-37 ČSR / POLITICKÁ PROPAGANDA  sestava 4ks volebních pl
Jakost
1925-37 ČSR / POLITICKÁ PROPAGANDA sestava 4ks volebních plakátů, 1x vydáno ČSL. FAŠISTICKOU STRANOU v roce 1925, 1x SOCIÁLNÍ DEMOKRATÉ s ministrem Habrmanem, 1x ohrožení republiky "...podpořte ministra Dr. Beneše", 1x barevný "Obec pro všechny/ volte 10"; lehké přehyby
127672
814 
127672 - 1930 CLARAX, reklama na prací prostředek, kartón 22x32cm, be
Jakost
1930 CLARAX, reklama na prací prostředek, kartón 22x32cm, bezvadné
158448
483 
158448 - 1937 SKAUTING  Staň se i ty junákem, náborový plakát, čb., r
Jakost
1937 SKAUTING "Staň se i ty junákem", náborový plakát, čb., rozměr 60x43cm, složeno, bez poškození
173358
603 
173358 - 1970 NEPRAKTA Jiří Winter (1924-2011), plakát Pan Čtyřlístek
Jakost
1970 NEPRAKTA Jiří Winter (1924-2011), plakát Pan Čtyřlístek má pro Vás typ, k celostátní soutěži sběrných surovin; rozměr 84x58cm, přeloženo, jinak velmi dobrý stav
182130
724 
182130 - 1982 sestava 5ks filmových plakátů na filmy: S tebou mě baví
+4
Jakost
1982 sestava 5ks filmových plakátů na filmy: S tebou mě baví svět, Skřivánci na niti, Pohádky pod sněhem, Dobrodružství Robinsona Crusoe a Sonáta na jezerem, formát A3
167003
483 
167003 - 1945 ČSR II.  reklamní dvojlist výrobce harmonik a heligonek
+2
Jakost
1945 ČSR II. reklamní dvojlist výrobce harmonik a heligonek KEBRDLE, Hořovice; pěkný stav
176160
724 
176160 - 1855 RAKOUSKO-UHERSKO certifikát městské chmelnice v Žatci n
+1
Jakost
1855 RAKOUSKO-UHERSKO certifikát městské chmelnice v Žatci na balík chmele
133981
145 
133981 - 1860 RAKOUSKO-UHERSKO / NESLOVICE (Neßlowitz) - předtištěný
Jakost
1860 RAKOUSKO-UHERSKO / NESLOVICE (Neßlowitz) - předtištěný dodací list fy Georg EMINGER, bezvadné
133928
362 
133928 - 1881 NĚMECKO, RAKOUSKO-UHERSKO (MORAVA)  faktura s ozdobným
+2
Jakost
1881 NĚMECKO, RAKOUSKO-UHERSKO (MORAVA) faktura s ozdobným záhlavím, 2 dobírkové průvodky adresované do Sokolnic a celní boleta, slepeno v rozích
127804
200 
127804 - 1930 hlavičkový papír A4 s rytinou Strahovského stadiónu; he
Jakost
1930 hlavičkový papír A4 s rytinou Strahovského stadiónu; hezké
134458
772 
134458 - 1910 HRACÍ KARTY  žertovné kvarteto, neúplné, 1 karta ze 48
+3
Jakost
1910 HRACÍ KARTY žertovné kvarteto, neúplné, 1 karta ze 48 karet chybí, hezké litografie, původní krabička
136232
302 
136232 - 1920-30 sestava 3ks ex libris, Ludolf Frank, H. K. Frech a V
Jakost
1920-30 sestava 3ks ex libris, Ludolf Frank, H. K. Frech a Václav Kvapil (1x lehké skvrny)
178417
603 
178417 - 1939-46 PROTIŽIDOVSKÁ PROPAGANDA  válečná nálepka Židi ven!
+1
Jakost
1939-46 PROTIŽIDOVSKÁ PROPAGANDA válečná nálepka "Židi ven!" a poválečný leták "Češi - kupujte jen u židů!", bez poškození
169065
800 
169065 - 1920? MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris  Ni zisk - Ni Slá
+2
Jakost
1920? MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris Ni zisk - Ni Slávu - ex libris pro Josefa Scheinera (1861-1932), právník, veřejný činitel, poslanec, člen Sokola + čb fotopohlednice Langahns; dobrý stav, zajímavé
172285
700 
172285 - 1921-50 sestava 5 grafických listů, mj.: Augustin Němejc (18
+2
Jakost
1921-50 sestava 5 grafických listů, mj.: Augustin Němejc (1861-1938), Antonín Homolka /1909-1964), František Bílek (1872-1941) atd. + grafický list Josefa Mánese: Náčrt závěrné kresby k Záboji a Slavoji, neotypie 1921; zajímavé
206181
1 500 
206181 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
+1
Jakost
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 17ks + 2ks ex libris Máňa Přibilová; zajímavá nabídka
206180
2 500 
206180 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
+1
Jakost
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 20ks; zajímavá nabídka
127120
201 
127120 - 1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor
Jakost
1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor mnoha poštovních známek, sestava 2ks grafických listů s pražskými motivy, Belveder a Malá Strana; nesignováno, pěkný stav
31080
362 
31080 - 1986 LUKAVSKÝ J.  Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, roz
Jakost
1986 LUKAVSKÝ J. Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, rozměr 12x18cm.
133955
181 
133955 - 1857-70 RAKOUSKO-UHERSKO (MORAVA)  sestava brněnských novin
Jakost
1857-70 RAKOUSKO-UHERSKO (MORAVA) sestava brněnských novin Neuigkeiten (1x z r. 1857) a Brüner Morgenpost (5x z r. 1870)
127660
410 
127660 - 1876 NAPOLEONSKÉ VÁLKY  Tažení do Belgie 1815, Wien 1876, vo
+2
Jakost
1876 NAPOLEONSKÉ VÁLKY Tažení do Belgie 1815, Wien 1876, vojensko-taktická příručka, 82 str.
127663
410 
127663 - 1902 MILITARIA  zkušenosti z Búrské války, Berlin 1902, voje
+2
Jakost
1902 MILITARIA zkušenosti z Búrské války, Berlin 1902, vojensko-taktická příručka, 110 str., zachovalé
132154
1 370 
132154 - 1905 MILITARIA  Schmid H.: Befehlstechnik, 4. vydání, 224 st
+3
Jakost
1905 MILITARIA Schmid H.: Befehlstechnik, 4. vydání, 224 str., kapesní formát, příručka pro rakousko-uherské důstojníky; dobrý stav
128939
314 
128939 - 1914 BAER, Kasimir Hermann: Der Völkerkrieg; eine Chronik de
+4
Jakost
1914 BAER, Kasimir Hermann: Der Völkerkrieg; eine Chronik der Ereignisse seit dem 1. Juli 1914, vydal Julius Hoffmann, Stuttgart, 320 str., poměrně zachovalé
132161
480 
132161 - 1930 Jeníček, Vaněk: Praha stará i moderní, vydalo Nakladate
+8
Jakost
1930 Jeníček, Vaněk: Praha stará i moderní, vydalo Nakladatelství Za svobodu, Praha, úvodní slovo Rudolf Medek, 197 obrazů, hlubotisk, zachovalé
92469
603 
Akce -50%
92469 - 1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie
+2
Jakost
1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie, 26x34cm, zaskleno v rámu 34x46cm
130768
3 618 
130768 - 1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu A4
+5
Jakost
1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu A4 s ozdobnými vysekávanými okraji (krajka); zachovalé, velmi dekorativní