eShop / Pohlednice
41921
146 Kč
+1
1905 Würzburg, záběr z městského parku, barevná, DA, prošlá
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
31071
46 Kč
+1
1910 Třeboň - Klášterní náměstí. Nepoužitá, výborný stav.
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
37444
133 Kč
+1
1930 Tvarožná - celkový pohled. Nepoužitá. Dobrý stav.
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
37446
92 Kč
+1
1930? Pozořice - (soudní okres Slavkov), pohled na kostel a okolní budovy. Nepoužitá. Dobrý stav.
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
37447
92 Kč
+1
1930? Pozořice - (soudní okres Slavkov), pohled na kostel a okolní budovy. Nepoužitá. Dobrý stav.
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
33537
135 Kč
+1
1933 Cortina d´Ampezzo - čb pohled na město pod horami, prošlé, malá skvrna jinak pěkné
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
199621
500 Kč
+1
1898 LEDNICE (Eisgrub) - barevná litografická koláž, Lednicko - Valtický zámecký areál, DA; prošlá, pouze mírně omačkané růžky
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
199608
500 Kč
+1
1898 PŘEROV - barevná litografická koláž - mj. nádraží, DA; prošlé, částečně protlačený text z adresní strany a mírně omačkané růžky
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
199622
500 Kč
+1
1898 VESELÍ NAD MORAVOU (Wessely an der March) - barevná litografická koláž, prošlá, DA; smyté známky, pouze mírně omačkané růžky
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
153667
422 Kč
+1
1900 Josef Šváb č. 172, "Otevři okénko, má drahá dívenko...", litografie, DA, lehce omačkané růžky
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
226967
510 Kč
Akce -15%
+1
1905-1915 ŽATEC (SAAZ) - sestava 7 jednozáběrových pohlednic města, každá jiná; 1x neprošlá, jako celek zajímavé, zachovalé
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
142651
250 Kč
+1
1907 ONDŘEJOV - náves, kostel, rybník, litografie; prošlá, výborný stav
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
224934
300 Kč
+1
1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech - č.11 "Syna svého, svatá Matko národa, přijmi lásku a nadšení", vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře, prošlé s pěknou Hradčanskou frankaturou; bez poškození
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
153669
362 Kč
+1
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.144), Pokořena a zmučena, vydal Novotný, prošlá, odřené růžky,
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
246005
300 Kč
+1
1925 Blahoslavení, kteří protivenství trpí pro spravedlnost..., vydavatel A. Pešl, Praha; neprošlá, lehké skvrny, zachovalé
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
226926
500 Kč
+1
1939 Andrej Hlinka - Národe moj, pre teba som žil, trpel a zomrel..., propagandistická pohlednice s portrétem A. Hlinky v kruhu na pozadí dvojitého kříže a lidovými motivy s reprodukcí podpisu, sign. V. Hochštenský, barevná, velký formát, vyfr., ale neprošlá s modrým PR17; pouze nepatrně omačkané růžky, hledané!
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
233583
300 Kč
+1
1939 AUTOMOBIL / POJIŠŤOVNA "Kdo má rád své dítě pojistí je proti úrazu...", kreslená barevná pohlednice s přítiskem Rolnické vzájemné pojišťovny v Praze, neprošlé s DR příležitostných poštovních úřadů PRČD1 + DRČD2; zachovalé
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
229493
150 Kč
+1
1950-1964 sestava 3 propagandistických pohlednic, K. Gottwald jako truhlářský učeň ve Vídni, Chruščov v rodinném kruhu a Chruščov a Novotný při slavnostní jízdě Prahou
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek