eShop / Ostatní sběratelské obory
230090
500 Kč
1946 FRANCIE / Journes de L´Air Strasbourg 1946, 10F - 200F, sestava 5 hodnot propagačních nálepek k leteckému dni ve Štrasburku, hodnoty 10F - 50F ve 4-blocích s okraji, hodnota 200F samostatná s okraji, s perforací na zn. papíru s lepem; vše svěží
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
236865
400 Kč
1950 PROPAGAČNÍ NÁLEPKY / ČSR Masarykova liga proti tuberkulose 1950, kompletní tiskový PA s 15ks propagačních nálepek; bez nálepky
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
97595
60 Kč
1849-53 sestava 2ks předtištěných účtů s ozdobným záhlavím, Wien
77923
100 Kč
1874 NĚMECKO ozdobný tištěný propagační formulář loterie v Hamburku, vzadu popsáno, lehké skvrny ve skladech
U:A3v– | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
64209
130 Kč
1890 reklamní lístek firmy J. B. Filz, Sohn, K.u.K. Hof-Parfumeur, Wien, pohlednicový formát, imitace látka, zlaceno, vzadu popsaný
64224
300 Kč
1906 reklamní katalog firmy Österreichische Siemens-Schuckert-Werke, elektrické žárovky, 4 stránky A4, hezké obrázky
64004
100 Kč
1933 sestava 2ks jízdenek, jízdenka 1,50Kč na autodráhu Společnosti brněnských pouličních drah elektrických, jízdenka 6,50Kč Poštovní automobilové dopravy
64009
100 Kč
1934-35 sestava 5ks jízdenek, 3x zavazadlová jízdenka ČSD v hodnotě 2Kč, poplatek 2,50Kč, jízdenka ČSD v hodnotě 6,50Kč
64010
90 Kč
1937-38 sestava 8ks autobusových jízdenek společnosti ČSD v různých hodnotách, 2x ruční přepis hodnoty, nouzová varianta
149158
362 Kč
1864 RAKOUSKO spořitelní knížka, vklady doplňovány kolky 2. emise; pěkné
176150
844 Kč
1871 UHERSKO los bankovní a směnárenské firmy Fischer M.L. z Budapešti, obsahuje 5. Rotschild los 1839 a 400Fr Turecký los; velký formát včetně obálky, křížem přeloženo, zachovalé
U:A3s| | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
133981
145 Kč
1860 RAKOUSKO-UHERSKO / NESLOVICE (Neßlowitz) - předtištěný dodací list fy Georg EMINGER, bezvadné
136232
302 Kč
230283
1 500 Kč
246016
500 Kč
NOVÉ
1896 MUCHA Alfons (1860–1939) / 4ks černobílých ilustrací Alfonse Muchy z roku 1896 ve 2 číslech časopisu Revue Encyclopedique Larousse - Salon des Cent, Lorenzaccio, Menu Sarah Bernardt, La Dame Aux Camelias, formát ilustrací 6x9cm, formát časopisu 25x33cm; ilustrace bez poškození, obálky s podlepením ve hřbetu
128939
300 Kč
1914 BAER, Kasimir Hermann: Der Völkerkrieg; eine Chronik der Ereignisse seit dem 1. Juli 1914, vydal Julius Hoffmann, Stuttgart, 320 str., poměrně zachovalé
U:O4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
246012
1 500 Kč
NOVÉ
1896 MUCHA Alfons (1860–1939) / 2ks celostránkových vícebarevných ilustrací Alfonse Muchy z roku 1896 v prosincovém čísle časopisu Ĺ Illustration - Le Baiser de Laline + Le Bout de la Table, formát 22x32cm, 6 čísel časopisu svázaných v pevné vazbě s mnohými dalšími kresbami; poškozená vazba, ilustrace bez poškození