eShop / Ostatní sběratelské obory

206181
NOVÉ
206181 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 17ks + 2ks ex libris Máňa Přibilová; zajímavá nabídka
206180
2 500
NOVÉ
206180 - 1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, bar
1936 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Máňa Jančáková, barevný dřevoryt, nesignováno, rozměr 105x104mm, sestava 20ks; zajímavá nabídka
113215
220
113215 - 1900 VELKÁ BRITÁNIE  šek Anglo-rakouské banky na jméno hrabě
1900 VELKÁ BRITÁNIE šek Anglo-rakouské banky na jméno hrabě Vladimír Mitrovský, příčný sklad
92965
200
92965 - 1965 VÝSTAVY / WIPA  sestava 8ks propagačních nálepek, nálep
1965 VÝSTAVY / WIPA sestava 8ks propagačních nálepek, nálepka Klagenfurt s dvl
64061
64061 - 1849 VÝUČNÍ LIST  zdobené záhlaví s rakouskou orlicí, suchá
1849 VÝUČNÍ LIST zdobené záhlaví s rakouskou orlicí, suchá pečeť, kolek 30Kr, kat. Koř.105-WI, kontrolní kolek; dobrý stav
108146
160
108146 - 1880-90 WIEN  sestava 5ks reklamních plakátů, různý stav
1880-90 WIEN sestava 5ks reklamních plakátů, různý stav
81994
120
81994 - 1862-1902 ZNOJMO (Znaim) - sestava 4ks firemních dokumentů,
1862-1902 ZNOJMO (Znaim) - sestava 4ks firemních dokumentů, zdobené hlavičky, různý stav
108200
100
108200 - 1843-64 ZNOJMO (Znaim), sestava 3ks firemních účtů, standard
1843-64 ZNOJMO (Znaim), sestava 3ks firemních účtů, standardní kvalita, zajímavé
108199
100
108199 - 1847-92 ZNOJMO (Znaim), sestava 5ks firemních účtů, standard
1847-92 ZNOJMO (Znaim), sestava 5ks firemních účtů, standardní kvalita, zajímavé
130768
3 618
130768 - 1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu A4
1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu A4 s ozdobnými vysekávanými okraji (krajka); zachovalé, velmi dekorativní
92469
603
Akce -50%
92469 - 1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie
1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie, 26x34cm, zaskleno v rámu 34x46cm