Obchod / Filatelie / ČSR I. / Doplatní

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:    |   Filtr položek:
  Zobrazení položek    [1-5 z 5]
Číslo položkyFotoJakPopisCena
203817
NOVÉ
203817 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
1919-1927 Pof.DL14-50, sestava 8ks, obsahuje svěží zn. Výpotřebního vydání Hradčany Pof.DL20, DL21 a 2x DL27 - obě krajové, různý odstín barvy + 4ks se stopou po nálepce: Pof.DL14, DL19 s úplným obtiskem přetisku, DL24a fialový přetisk, zk.Gi a DL50B s ŘZ 13¾, zk. Mr
Zařazeno : Filatelie / ČSR I. / Doplatní, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek

203507
NOVÉ
203507 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
1919-1928 sestava 98ks doplatních zn., obsahuje m.j. svěží Pof.DL29B (zk. Gi), DL42-47, DL55-66 a * DL31-41 + razítkované 3 kompletní série Pof.DL1-14, DL42-47, DL48-54, dále Pof.DL15-28 (včetně Pof.DL16a, 19a, 24a; chybí Pof.DL20), DL50B, OT3 II. typ + navíc zn. Potravní daně Pof.PD5; dobrá jakost, kat. přes 820Kč
Zařazeno : Filatelie / ČSR I. / Doplatní, U:A4Dotaz na položkuOznámit možný padělek

190537
190537 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
1926 Pof.47B, Výpotřební HaV 100/600h tmavě fialová, HZ 13¾ : 13½, dobře centrovaná; nepatrná stopa po nálepce, označeno a zk. Gi

179371
179371 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
1928-37 Definitivní vydání, sestava 2ks celistvostí jako částečná tiskovina, 1x nevyplacený služební lístek Berního úřadu v Olomouci, dosílaný, s doplatní zn. 30h, Pof.DL58, DR SVATÝ KOPEČEK/ 29.XII.37, 1x firemní lístek nedostatečně vyplacený zn. Holubice 20h, zatížený doplatkem 50h, Pof.DL49, nepřijato, vráceno zpět a doplatek vybrán zn. 50h, Pof.DL60, DR MORAVSKÁ OSTRAVA 1/ 14.VII.38; bez poškození

150509
Akce -20%
150509 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
470 | 376

19.10.2018 14:01