Obchod / Filatelie / ČSR I. / Doplatní

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:    |   Filtr položek:
  Zobrazení položek    [1-4 z 4]
Číslo položkyFotoJakPopisCena
190537
190537 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
1926 Pof.47B, Výpotřební HaV 100/600h tmavě fialová, HZ 13¾ : 13½, dobře centrovaná; nepatrná stopa po nálepce, označeno a zk. Gi
Zařazeno : Filatelie / ČSR I. / Doplatní, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek

198624
198624 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
1926 Pof.DL44B, Výpotřební HaV 40/300h červená, perforace HZ 13¾ : 13½, lehký fragment DR ŹABOVŘESKY; velmi pěkný kus, zk. Gi, Mr

179371
179371 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
1928-37 Definitivní vydání, sestava 2ks celistvostí jako částečná tiskovina, 1x nevyplacený služební lístek Berního úřadu v Olomouci, dosílaný, s doplatní zn. 30h, Pof.DL58, DR SVATÝ KOPEČEK/ 29.XII.37, 1x firemní lístek nedostatečně vyplacený zn. Holubice 20h, zatížený doplatkem 50h, Pof.DL49, nepřijato, vráceno zpět a doplatek vybrán zn. 50h, Pof.DL60, DR MORAVSKÁ OSTRAVA 1/ 14.VII.38; bez poškození

150509
Akce -20%
150509 / 0 - Filatelie / ČSR I. / Doplatní
470 | 376

22.06.2018 15:00