eShop / Pohlednice / Motiv
153667
422 Kč
1900 Josef Šváb č. 172, "Otevři okénko, má drahá dívenko...", litografie, DA, lehce omačkané růžky
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
224934
300 Kč
1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech - č.11 "Syna svého, svatá Matko národa, přijmi lásku a nadšení", vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře, prošlé s pěknou Hradčanskou frankaturou; bez poškození
153669
362 Kč
246005
300 Kč
1925 Blahoslavení, kteří protivenství trpí pro spravedlnost..., vydavatel A. Pešl, Praha; neprošlá, lehké skvrny, zachovalé
226926
500 Kč
1939 Andrej Hlinka - Národe moj, pre teba som žil, trpel a zomrel..., propagandistická pohlednice s portrétem A. Hlinky v kruhu na pozadí dvojitého kříže a lidovými motivy s reprodukcí podpisu, sign. V. Hochštenský, barevná, velký formát, vyfr., ale neprošlá s modrým PR17; pouze nepatrně omačkané růžky, hledané!
Prodáno
233583
300 Kč
229493
150 Kč