eShop / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

100582
220
100582
1955 ??? Láďa: Konopiště, sestava 2 reprodukcí A4, 1x lehké skvrny
127120
201
127120
1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik a rytec - autor mnoha poštovních známek, sestava 2ks grafických listů s pražskými motivy, Belveder a Malá Strana; nesignováno, pěkný stav
76385
127
Akce -25%
76385
1964 JANOUŠEK D., ex libris Pištěc, rytina, signováno, rozměry 14x10cm
76383
253
Akce -25%
76383
1949 JAŠKA J., sestava 2ks novoročenek, koně, 1x s věnováním autora, suchá jehla, signováno, rozměry 10x4cm
31080
362
31080
1986 LUKAVSKÝ J. Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, rozměr 12x18cm.
75114
169
Akce -25%
75114
1949 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): Zlatá kuchařka Fr. Schmidta, 80x50mm, motocykl, signováno
76394
127
Akce -25%
76394
MILÉN E. Ex libris Dáma a muž, barevný tisk, rozměr 9x11 cm
169065
169065
1920? MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris Ni zisk - Ni Slávu - ex libris pro Josefa Scheinera (1861-1932), právník, veřejný činitel, poslanec, člen Sokola + čb fotopohlednice Langahns; dobrý stav, zajímavé
63623
86
Akce -15%
63623
1910? neznámý autor, grafický list s rytinou, Hamburg - Lombardsbrücke, velikost tiskové plochy 8 x 5 cm, dobrý stav
59521
450
59521
136232
302
136232
172285
172285
1921-50 sestava 5 grafických listů, mj.: Augustin Němejc (1861-1938), Antonín Homolka /1909-1964), František Bílek (1872-1941) atd. + grafický list Josefa Mánese: Náčrt závěrné kresby k Záboji a Slavoji, neotypie 1921; zajímavé
76401
169
Akce -25%
76401
1933 SLÁDEK J. novoročenka - Květy, dřevoryt, sign. rozm. 22x16 cm
76400
253
Akce -25%
76400
1931 SLÁDEK J. novoročenka - Múza, dřevoryt, signováno, rozměr 22x15cm
76398
211
Akce -25%
76398
1946 SVOLINSKÝ K. novoročenka - Ptáčci na stromě, barevný tisk, rozměr 13x19cm
76397
253
Akce -25%
76397
1927 SVOLINSKÝ K. novoročenka tiskárny - Děvče se džbánem, bar. lito tisk, rozm. 11x17 cm
76399
253
Akce -25%
76399
1928 SVOLINSKÝ K. novoročenka tiskárny - Váza s květy, barevný tisk, rozměr 20x13cm, drobná skvrna mimo obraz
75109
211
Akce -25%
75109
1946 ŠIMON Pavel (1920–1958): ex libris pragensibus Adolf Malý, 80x120mm, pražská ulička, signováno
76380
169
Akce -25%
76380
ŠTÁFL O. ex libris Lyra a květy, barevný tisk, rozměry 13x9cm
76378
85
Akce -25%
76378
ŠTAFL O., ex libris Koníček, tisk, rozměry 7x9cm
76379
211
Akce -25%
76379
1944 ŠTÁFL O., ex libris Kytka a kočička, 4 barevný tisk, rozměry 10x12,5cm
76381
185
Akce -25%
76381
ŠTÁFL O., ex libris Memento mori, rytina, rozměry 18x14cm
82385
392
Akce -35%
82385
1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): Lvíček, suchá jehla, 93/100, 70x85mm, podpis, paspartováno, rámováno, zachovalé
130768
3 618
130768
92469
603
Akce -50%
92469