eShop / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

230283
230283 - 1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafi
1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafika - obdobný motiv jako realizované poštovní známky emise Hydrologická dekáda z roku 1974, barevná litografie, rozměr 135x190mm, č. 20/201, signováno
136232
302
136232 - 1920-30 sestava 3ks ex libris, Ludolf Frank, H. K. Frech a V