Písemná aukce 12 / Pohlednice / Motiv / Sport, stolní hry, karty
3520
1950? MOTOSPORT, Velká cena Brna, závodní automobily Tatra, velká fotokoláž, formát 24x18 cm
Vyvolávací cena: Kč
3522
1907 HOROLEZECTVÍ, Ernst Platz, barevná kreslená, vyd. Meissner & Buchl Leipzig s.1471, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3523
1910 GYMNASTIKA, cvičenec na hrazdě - vydání pro Deutschen Schulvereines Nr.102, barevná lito, sign., vydavatel J.Eberle Wien. Neprošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3524
1913 TĚLOVÝCHOVA, barevná pohlednice - XII. Deutsches Turnfest, Leipzig 12 - 16. Juli 1913, poštovně neprošlá.
Vyvolávací cena: Kč
3525
1924 GYMNASTIKA, cvičenec na hrazdě - vydání pro Deutschen Schulvereines Nr.103, barevná lito, sign., Koloman Moser. Prošlá, 1x menší lom.
Vyvolávací cena: Kč
3528
1937 MOTOSPORT, Velká cena Brno, fotopohlednice, Tazio Nuvalori, pamětní raz.
Vyvolávací cena: Kč