Písemná aukce 12 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

26567 - 1908 Čert  signovaná (TK) barevná lito, dl. adresa, proš
1908 Čert signovaná (TK) barevná lito, dl. adresa, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: