Písemná aukce 13 / Největší zájem
3580
1908 JÍLOVÉ U PRAHY - Žampach, kamený most s továrnou, barevný, lakovaný, prošlý, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3584
1938? Kutná Hora, pohled na Vlašský dvůr, červeně tónovaná fotopohlednice, nepoužitá, tisk Grafo Čuda Holice, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3585
1910? HLÁSNÁ LHOTA - rodný dům Josefa Jakubce, nazelenalý tón, neprošlá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3587
1905 Liberec, hotel Národní dům, jednorámečková, prošlá, DA, známka Národ sobě 2K + spolkové razítko, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3590
1899 Mladá Boleslav, Jubilejní park s postavami, DA, jednobarevná, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3593
1917 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - jednozáběrová, náměstí, kolorovaná, prošlá, lehký ohyb v růžku
Vyvolávací cena: Kč
3598
1899 Nymburk, záběr přes vodu, modrozelený tón, DA, nepoužitá, chybí adresní potisk, slabší otisky v rozích od albového uložení
Vyvolávací cena: Kč
3605
1920? SMÍCHOV - barevná litografická 3-okénková pohlednice se smíchovskými dominantami, vydal V. Neubert, Smíchov, kresby od akad. malířky Emy Nevrlé, neprošlé, DA, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3606
1911 PRAHA - kolorovaný kolážový pohled na Týnský chrám s postavami, zhot. Umělecký ústav Monopol, omačkané růžky, prošlá
Vyvolávací cena: Kč
3610
1907 ZÁBŘEH - 3-okénková čb, nádraží, škola, továrna, prošlé, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
3615
1906 STRAŽISKO - fotopohlednice, hnědý tón, celkový záběr, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3616
1917 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - pohled do ulice s postavami, jednobarevná, prošlá PP, razítko Tábori posta hitaval č. 648/ 917.AUG.17, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3619
1919 TELČ - barevná, kreslená, pohled na Dolní bránu, nákladem V.Duška, prošlé, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3620
1899 TELČ - jednobarevný záběr přes vodu, nákladem E.Šolce, DA, prošlé, lehčí lom na jedné straně, menší skvrny, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3625
1914 TŘEBÍČ - vnitřek zámeckého chrámu, jednobarevná, nákladem E.Duška, neprošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
3636
1910 LIVNO (Ливно) - barevný záběr ulice s minaretem, prošlé s raz. KuK Krankenhaltstation Šulca. Pouze mírně omačkané růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3641
1906 Kréta, Smyrna přístav, kolorovaná, pohlednice vyfr. zn. Mi.9, DR Smyrna 14/3 06. Luxusní stav. Ferch. 200€.
Vyvolávací cena: Kč
3643
1901 Temesvár, koupání v řece, čb, DA, prošlá do Prahy, vyfr. zn. Mi.57, DR Temesvár 901 AUG.1., přích. Praha 1/ 2.8.01 a Praha 13/ 3.8.01, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3644
1940? Německo - koloniální vydání, sestava 6ks čb. pohlednic s přírodními záběry, neprošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3645
1901 ZITTAU - čb, celkový pohled, DA, prošlé, příplatková propagační zn., drobné ohyby v růžcích
Vyvolávací cena: Kč
3646
1920? sestava 5ks komplerních sérií pohlednic v originálních obálkách, každá obsahuje 7 pohlednic a průvodní slovo spisovatelky A.Kožmínové, Umělecké nakladatelství Josef Zeibrdlich Praha, pohlednice jsou v bezvadném stavu
Vyvolávací cena: Kč
3650
1910? SOLEC - sestava 2ks čb pohlednic s postavami v parku a před lázněmi, nepoužité, menší lomy, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3660
1908 TORONTO - budova parlamentu, barevná, prošlá do Zruče, SR Toronto Ont. DEC.15.1908., odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3661
1919 JAPONSKO / Wiew of Kuramaye (Tokio?). barevný pohled na část města, prošlé do Vladivostoku od Čecha, známka smytá, segmenty razítek Tokio a Vladivostok, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3663
1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Blahoslavenství (Weill.131), Blahoslavení chudí duchem; prošlá, stržená známka, odřené růžky, KVP
Vyvolávací cena: Kč
3665
1901 DÖCKER, E. jun.: barevná litografická pohlednice, postava ženy a horala, prošlá, DA, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3666
1900 barevná litografie, veselý nový rok od A.Mailicka, alegorické postavy, použitá, DA, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3668
1921 DRTIKOL František (1883–1961), Krajský sokolský slet v Kladně, prošlá do USA, omačkané růžky, 1x lom, nízké náklady, hledané!
Vyvolávací cena: Kč
3670
1930 LADA Josef (1887–1957), barevná reklamní pohlednice na Černý pivovar v Praze "Když obědvám...", velký formát, neprošlé, luxusní.
Vyvolávací cena: Kč
3677
1902-06 sestava 8ks uměleckých pohlednic, většinou Salon 1906 Noyer, 6x prošlé v RU, jednobarevné a čb, k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
3679
1900 tlačená podobizna ženy v kroji, jednobarevná, ateliér A.Wüsta v Olomouci, patentováno, prošlá, drobně popsaná, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3680
1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní koláž, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3681
1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďarská provenience, prošlé v horním okraji vytržený kousek hrany.
Vyvolávací cena: Kč
3683
1925-30 Izrael - 2ks pohlednic - Jeruzalém bar. prošlá Davidsburg, Nazareth čb. prošlá.
Vyvolávací cena: Kč
3687
1930? reklamní pohlednice Rolnické vzájemné pojišťovny v Praze, barevné, nepoužité, kreslené, krojované postavy, Václ. nám. a alegorická postava nahoře "bez" a se symboly zemědělství, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3689
1926 ADAMOV - barevná pohlednice nádraží, zlomený růžek, odřený růžek, vrácené ze Švýcarska jako nedoručené, nálepka o nedostatečné adrese, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3696
1910 Kellomäki - nádraží koňské dráhy, prošlé, stržená známka, jinak dobré.
Vyvolávací cena: Kč
3697
1910 Lautiosaari - nádražní budova a kolejiště ve sněhu, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3698
1929 Kuokkalan - nádražní budova a nástupiště. Překrásný živý záběr s vlakem, foto, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3700
1918? barevná pohlednice, parník Princezna Jindřiška, linie Hamburg - Amerika, neprošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3703
1920 Grums - nádražní budova s tratí, prošlé s raz. VLP PLK.379,C 12/12 1920, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3705
1928 Karlskoga - nádražní budova s tratí, fotopohlednice, prošlá, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3715
1932 Sokol, 9ks pohlednic ke stým narozenám dr.M.Tyrše, nekompletní série, jednobarevné, hnědé, nepoužité, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3716
1930? kůň, žena na koni, malované, edice Hospodářská Pomoc, neprošlé, mírně omačkané růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3717
1915 barevná kolážová pohlednice vojáků s pivem, letících nad krajem ve vzducholodi, další vojáci s pivem v lodičce na řece, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3719
1940? Finsko vojáci v zimním maskování na lyžích s textem Rauhallista Joulua ja Hyvää Uutta Vuotta, malovaná neprošlá.
Vyvolávací cena: Kč
3723
1915-18 Rakousko-Uhersko - sestava 5ks fotopohlednic, vojáci v zákopech, vojáci s dělem v horách, poškozené dělo, oběšení vojáci s pozn. "rakouské barbarství v Piavoně, uniformy. Vše zachovalé.
Vyvolávací cena: Kč
3724
1918 ITÁLIE umělecky zpracovaná pohlednice italského ČK, Croce Rossa, Servizio Fotoelettrico, barevná, prošlá, lehce omačkané růžky jinak bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč