Písemná aukce 13 / Filatelie / ČSR I. / Celiny ČSR I. / CPV - Poštovní příkazky a výběrky
1185
1919 CPV1B - česko - německý text, dofr. zn. 10h Hradčany, tisková vada - nedotisk v přitištěné zn., částečně oddělená perforace, jinak velmi zachovalé, kat. 3500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1186
1919 CPV2A, poštovní příkazka zn. 20h s II. typem příčky, ŘZ 13½, částečně oddělená perforace zevnitř slepena páskou, velmi lehké skvrny. Kat. 2000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1187
1925 CPV2A, I. díl prošlé poštovní příkazky dofr. zn. Holubice 10h, DR Vyškov 31.VII.25. Bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
1188
1922 CPV5b, příkazka OR 30h, velmi zachovalá, pouze majetnická značka a v okrajích částečně oddělená v perforaci, kat. 4500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1189
1929 CPV12A, perforace 5½, 10 čar pro částku, přeložená, lehce omačkané růžky, malá odřenina rámování, jinak zachovalé, kat. 2900Kč
Vyvolávací cena: Kč