Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

34119 - 1959 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris  SSPE 1959, autorův podp
1959 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris SSPE 1959, autorův podpis, rozměr 15x17 cm
Vyvolávací cena:
35915 - 1968 vícebarevný grafický list znak města Bratislavy od
1968 vícebarevný grafický list znak města Bratislavy od J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1710, sign., autorská grafika 7/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena:
35919 - 1968 vícebarevný grafický list, velký znak města Prahy
1968 vícebarevný grafický list, velký znak města Prahy do J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1709, sign. autorská grafika 3/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena:
34120 - 1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Ladislav Opatrný, signov
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Ladislav Opatrný, signováno, rozměr 12x17 cm
Vyvolávací cena:
34118 - 1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, autor návrhu PF Tatranského náro
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, autor návrhu PF Tatranského národního parku (použitý motiv na pošt. známkách), autorův vlastnoruční podpis
Vyvolávací cena:
34122 - 1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Fr. Pultr, (použitý mot
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Fr. Pultr, (použitý motiv z poštovní známky) signováno, rozměr 11x15 cm
Vyvolávací cena:
35917 - 1971 HERČÍK J.  vícebarevný grafický list, znak města
Vyvolávací cena:
35903 - 1975 grafický list Praha stověžatá od J.Herčíka, signo
1975 grafický list Praha stověžatá od J.Herčíka, signováno, rozměr 30x 10,5 cm
Vyvolávací cena:
35912 - 1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Belveder od
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Belveder od J.Herčíka, sign., 21x29 cm
Vyvolávací cena:
35910 - 1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká v
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká věž od J.Herčíka, sign., 19x27 cm
Vyvolávací cena:
35911 - 1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Staroměsts
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Staroměstská radnice od J.Herčíka, sign., 21x30 cm
Vyvolávací cena:
35908 - 1976 grafický list s dvoubarevnou rytinou Nové Město nad
1976 grafický list s dvoubarevnou rytinou Nové Město nad Metují, autorský tisk od J.Herčíka, 20x28 cm
Vyvolávací cena:
35918 - 1980 vícebarevný grafický list, znak města Brna do J.Her
1980 vícebarevný grafický list, znak města Brna do J.Herčíka, sign. autorská grafika 69/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena:
34113 - 1985 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris MUDr. Vladimír Peterka,
1985 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris MUDr. Vladimír Peterka, vzadu pozn. poslední exlibris J. Lukavského, rozměr 13x17cm
Vyvolávací cena: