Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
4485
1959 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris SSPE 1959, autorův podpis, rozměr 15x17 cm
Vyvolávací cena: Kč
4487
1968 vícebarevný grafický list znak města Bratislavy od J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1710, sign., autorská grafika 7/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4488
1968 vícebarevný grafický list, velký znak města Prahy do J.Herčíka, vylepena zn. Pof.1709, sign. autorská grafika 3/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4489
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Ladislav Opatrný, signováno, rozměr 12x17 cm
Vyvolávací cena: Kč
4490
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, autor návrhu PF Tatranského národního parku (použitý motiv na pošt. známkách), autorův vlastnoruční podpis
Vyvolávací cena: Kč
4491
1970 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris Fr. Pultr, (použitý motiv z poštovní známky) signováno, rozměr 11x15 cm
Vyvolávací cena: Kč
4494
1971 HERČÍK J. vícebarevný grafický list, znak města Karlovy Vary, vylepena zn. Pof.1891, sign., autorská grafika 45/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4497
1975 grafický list Praha stověžatá od J.Herčíka, signováno, rozměr 30x 10,5 cm
Vyvolávací cena: Kč
4498
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Belveder od J.Herčíka, sign., 21x29 cm
Vyvolávací cena: Kč
4500
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká věž od J.Herčíka, sign., 19x27 cm
Vyvolávací cena: Kč
4502
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Staroměstská radnice od J.Herčíka, sign., 21x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4504
1976 grafický list s dvoubarevnou rytinou Nové Město nad Metují, autorský tisk od J.Herčíka, 20x28 cm
Vyvolávací cena: Kč
4507
1980 vícebarevný grafický list, znak města Brna do J.Herčíka, sign. autorská grafika 69/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4508
1985 LUKAVSKÝ Jaroslav, ex libris MUDr. Vladimír Peterka, vzadu pozn. poslední exlibris J. Lukavského, rozměr 13x17cm
Vyvolávací cena: Kč