Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory / Blahopřání a plesové pozvánky
4509
1884/1914 Plesové pozvánky - mimořádný konvolut plesových pozvánek, mj. Ples spolku vojenských vysloužilců, Věneček mládenců Brandýsko- Boleslavských, Věneček poddůstojníků c.k. dragounského pluku, Masopustní merenda aj., celkem 9 ks, většinou pěkné, ev. KVP
Vyvolávací cena: Kč
4510
1891/1930 německé plesové vstupenky - 5x Eintrittskarte mit Tanz-Ordnung a 1x Einladung na plesy ve Warnsdorfu, velmi pěkný stav, mimořádné
Vyvolávací cena: Kč
4511
1900/? 8ks kartiček s přáním k Novému roku v němčině, některé tlačené, zlacené, ozdobný okraj, pěkná sestava v dobrém stavu
Vyvolávací cena: Kč
4512
1904 Srdečné blahopřání k narozeninám, německý text, knížečkový tvar, tlačené litho, jemně sypané, uvnitř vložka s verši, obrázky a věnováním, vázací šňůrka, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4513
1905-28 Taneční pořádek 2 ks, na Ples Ústřední jednoty HOSTIMIL v Lucerně 1928, tvar závěsné 5- úhelníkové knížečky se zlaceným tiskem na textilem obalených destičkách, pěkné + na Ples zřízenců c.k. stráže vězeňské v Kartouzích 1905, kartónový dvoulístek, tlačený, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4514
1910? 5ks kartiček s blahopřáním v němčině, 1x barevné litho, 2x zlatotisk, 1x tlačené, 1x dvoulist, 2x vánoční přání, barevné litho, 1x tlačený dvoulístek s ozdobným okrajem, stopy stáří, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4515
1910? Srdečné blahopřání, knížečkový tvar, tlačené, perforované, zlacené, barevné, uvnitř vložka s psaným přáním, vázací šňůrka, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4516
1914/39 Plesové pozvánky - konvolut 12ks různých pozvánek (plesy, čaje, river párty, bál, ap.), hasiči, studenti, baráčníci, akademici aj., některé dekorativní, pěkný stav, pouze 1x otvory od děrovačky
Vyvolávací cena: Kč
4517
1919? taneční pořádek na representační věneček "Akademického odboru českých feriálních osad" 10.června 1919? (mazáno), zhotoveno z pevné dýhy (!), oboustranně vypalované, vybarvené, mimořádné, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4518
1921 5x kartičky s přáním v němčině, barevné litho, 2x prosekávaný dekor a ozdobné rámování, 2x tlačený dekor, zlacené a mírně sypané, 1x nalepované barevné litho, stopy stáří, přesto mimořádné, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4519
1927 Taneční pořádek 1. plesu Svazu úřednictva, Brno-Zbrojovka, výborný stav.
Vyvolávací cena: Kč
4520
1927 Taneční pořádek na Ples Národní jednoty Čs.L 8.II.1927, kartónový dvoulístek se stužkou, korálky, háčkem a objímkou na tužku, pomalované na všech stranách tužkou. Navíc bezvadné ozdobné destičky na Tanz-Ordnung bez vnitřní části (údaje chybí).
Vyvolávací cena: Kč
4521
1930? Srdečné přání - 5 ks, 3x jako knížečka, 2x kartička, barevné litho, zachovalé, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4522
1931 Pozvánka na IV. representační ples čsl. legionářů v Brně adresovaný p. Jaroslavu Řezníčkovi, pozvánka včetně poštovní obálky, výborný stav.
Vyvolávací cena: Kč
4524
1945 Plesové pozvánky - sestava 12ks pozvánek od roku 1945 (hasiči, Orel, Sokol, letci, aj.), pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
4525
1948 Hasičská plesová pozvánka, barevná, (hasiči v plynových maskách), bez poškození
Vyvolávací cena: Kč