Písemná aukce 15 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Celistvosti 1850-1918

41123 - 1908? pohlednice vyfr. známkou 5h s razítkem pro dodatečn
1908? pohlednice vyfr. známkou 5h s razítkem pro dodatečné znehodnocování na PÚ Rychnov nad Kněžnou (monografie 14 díl, str. 569), skvrny, pohled na zámek v Rychnově, menší odření růžků, oboustranně zajímavé
Vyvolávací cena:
44904 - 1909 cenné psaní vyfr. zn. Mi.2x 140, 2x 147, DR Praha 16.
1909 cenné psaní vyfr. zn. Mi.2x 140, 2x 147, DR Praha 16.XI.09, zachovalé pečetě, bez poškození, větší formát A5
Vyvolávací cena:
41077 - 1911 2x R dopis stejného odesílatele i příjemce, 1x vyfr
1911 2x R dopis stejného odesílatele i příjemce, 1x vyfr. zn. Mi.149, DR Plzeň 1/ 8.XI.11, 1x vzadu vyfr. zn. Mi.142, 144 a 146, DR Plzeň 1/ 7.XI.11, oba dopisy žluté R-nálepky s perforací, oba pečetěné, menší formáty, zachovalé
Vyvolávací cena:
40753 - 1914-18 sestava 5ks R dopisů, běžné frankatury 35h, resp
1914-18 sestava 5ks R dopisů, běžné frankatury 35h, resp. 45h, 1ks s cenzurou KuK. Militärzensur/ Prerau Bahnhof, všechny adresované do Brna, zachovalé
Vyvolávací cena:
45242 - 1915 cenné psaní  zaslané na FP č.85, obálka v německo
1915 cenné psaní zaslané na FP č.85, obálka v německo - české mutaci, vpředu a vzadu vyfr.zn. Mi.2x 147, 139, 141, DR Náměšť nad Oslavou/ 10.VII.15, vzadu poškozené pečetě Okresního soudu v Náměšti, celkově zachovalé
Vyvolávací cena:
34352 - 1915 tiskopis vyfr. příplatkovou zn. 3h, Mi.180, rohová s
1915 tiskopis vyfr. příplatkovou zn. 3h, Mi.180, rohová s počítadlem, SR Praha 1/ 10.V.15, reklamní lístek firmy L.Jiránek Biscuitsfabrik Prag, dekorativní
Vyvolávací cena:
41337 - 1916 nevyplacená soudní obsílka adres. do Polské Ostravy
1916 nevyplacená soudní obsílka adres. do Polské Ostravy, DR Moravská Ostrava 1/ 12.XII.16 + raz. Úrazové hornické pojišťovny, zatížena doplatným. Vylepeny rakouské zn. Mi.139 s rukopisným přepisem PORTO a doplatní Mi.36, 38, DR Polská Ostrava 1/ 13.XII.19, zachovalé
Vyvolávací cena:
34245 - 1916 Vzorek bez ceny zaslaný Ex + R do Švédska(!), vyfr.
1916 Vzorek bez ceny zaslaný Ex + R do Švédska(!), vyfr. zn. vydání 1908 30h + 35h, Mi.148, 149, prošlé cenzurou, DR Wien 53/ 8.VII.16, přehyby, celkem zachovalé, ojedinělé!!
Vyvolávací cena:
43003 - 1916-17 nedostatečně vyplacený dopis známkami Koruna 6h
1916-17 nedostatečně vyplacený dopis známkami Koruna 6h + 3h (Mi.185+187), DR Marburg/ ?3.XI.17, vyznačeno doplatné 12h, vylepeny dopl. známky Mi.P60 (jedna půlená) ve výši 15h, DR Römerbad/ 24.11.16 (?), zachovalé
Vyvolávací cena:
42158 - 1917 firemní lístek zaslaný jako spěšný tiskopis, vyfr
1917 firemní lístek zaslaný jako spěšný tiskopis, vyfr. zn. Mi.185, a spěšnou trojúhelníkovou zn. 2h, Mi.217, DR Wien 25.VIII.17, bez poškození
Vyvolávací cena:
41106 - 1917 nevyplacená pohlednice zaslaná do Rakouska, zatížen
1917 nevyplacená pohlednice zaslaná do Rakouska, zatížený doplatným 5h+15h, Mi.47+59, DR Čáslav/ 12.IV.17, přích. Weigelsdorf/ 15.IV.17, zachovalé
Vyvolávací cena:
43063 - 1918 Let. dopis Wien - Lemberg, vyfr. zn. Mi.221 + 225 + 226
1918 Let. dopis Wien - Lemberg, vyfr. zn. Mi.221 + 225 + 226A, DR Wien/ 8.IV.18, tranz. Flugpost Wien/ 9.IV. (slabý otisk), vzadu přích. Flugpost - Poczta lotnicza/ LEMBERG/LWÓW/ 9.IV.2-30, skvrnka a omačkání obálky
Vyvolávací cena: