Písemná aukce 15 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

41143 - 1919? MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slá
1919? MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slávu, Dr. J. Scheiner, k tomu pohlednice s Scheinerovým portrétem
Vyvolávací cena:
46283 - 1979 HERČÍK J.   kytice, otisk rytiny 7x8,5 cm na ručním
1979 HERČÍK J. kytice, otisk rytiny 7x8,5 cm na ručním papíru
Vyvolávací cena:
43849 - 1967 HERČÍK J.   vlastní PF-ka 1967, 10x20cm, signováno
1967 HERČÍK J. vlastní PF-ka 1967, 10x20cm, signováno
Vyvolávací cena:
35917 - 1971 HERČÍK J.  vícebarevný grafický list, znak města
1971 HERČÍK J. vícebarevný grafický list, znak města Karlovy Vary, vylepena zn. Pof.1891, sign., autorská grafika 45/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena:
45357 - 1940-50 TOYEN  sestava 18ks Ex Libris, vše barevný ofset,
1940-50 TOYEN sestava 18ks Ex Libris, vše barevný ofset, rozměr převážně 60x90 mm
Vyvolávací cena: