Písemná aukce 15 / Ostatní sběratelské obory / Propagační nálepky a kartičky

45216 - 1900-15 sestava 40ks propagačních nálepek německých spo
1900-15 sestava 40ks propagačních nálepek německých spolků v Čechách a na Moravě
Vyvolávací cena:
45048 - 1900-30 Papírové pečetě  sestava 104ks kruhových nálep
1900-30 Papírové pečetě sestava 104ks kruhových nálepek různých úřadů a spořitelen
Vyvolávací cena:
40471 - 1907 3ks sokolských nálepek k V. sletu všesokolskému s p
1907 3ks sokolských nálepek k V. sletu všesokolskému s příspěvkem 2h, modrý tisk na modrošedém podkladu, perforované, 1x KVP
Vyvolávací cena:
43419 - 1909? sestava 12ks číslovaných propagačních nálepek ba
1909? sestava 12ks číslovaných propagačních nálepek bavorského Aero-Clubu s kresbami historických letadel, zachovalé
Vyvolávací cena:
45217 - 1910-40 výstavní propagační nálepky z různých zemí j
1910-40 výstavní propagační nálepky z různých zemí jako Rakousko, Švýcarsko, Německo, velmi dekorativní kusy
Vyvolávací cena:
45215 - 1914-18 nálepky rakouských válečných fondů, sestava 50
1914-18 nálepky rakouských válečných fondů, sestava 50ks na výmětovém listě A5
Vyvolávací cena:
41802 - 1919-48 sestava 11ks propagačních nálepek a 4ks papírov
1919-48 sestava 11ks propagačních nálepek a 4ks papírových pečetek z Podkarpatské Rusi, 1x prošlá celistvost s PR, zajímavé
Vyvolávací cena:
43949 - 1920? sestava více než 40ks příspěvkových nálepek ně
1920? sestava více než 40ks příspěvkových nálepek německých spolků v Čechách a na Moravě, každá jiná, zachovalé
Vyvolávací cena:
41804 - 1930-48 SKAUTING   sestava 8ks propagačních nálepek  jako
1930-48 SKAUTING sestava 8ks propagačních nálepek jako Jamboree, výročí, sjezdy atd., hledané!
Vyvolávací cena:
42849 - 1908 pohlednice s nalepenou propagační nálepkou Graf Zepp
1908 pohlednice s nalepenou propagační nálepkou Graf Zeppelin, zasláno z Anglie do Itálie, podací DR TorQuay 3.De.08; bez poškození
Vyvolávací cena:
46109 - 1913 ITÁLIE  sestava 5ks propagačních nálepek italských
1913 ITÁLIE sestava 5ks propagačních nálepek italských vojenských útvarů jako Scuola Militare Modena, Draconi Toscana, Granatieri di Sardegna, Regimenta Fanteria Acoui, Cavalleggeri di Catania, nalepeno na lístcích, 1x prošlé
Vyvolávací cena:
44948 - 1914 nepoštovní celistvost - dopisní obálka s obsahem s
1914 nepoštovní celistvost - dopisní obálka s obsahem s vylepenými příplatkovými kolky 2h Turnhalle Leitmeritz a 2h zn. Bundesmarke 1914
Vyvolávací cena:
45571 - 1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA  ALPA, vícebarevné, sign. CH, 7x1
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA ALPA, vícebarevné, sign. CH, 7x15cm, bez poškození
Vyvolávací cena:
45572 - 1910 OBCHODNÍ ÚČTENKA  Kaisrovy 3-jedlové prsní karamel
1910 OBCHODNÍ ÚČTENKA Kaisrovy 3-jedlové prsní karamely, jednobarevné, 6x12,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena:
45573 - 1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA  STOCK 2ks Brandy Médicinal a Verm
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA STOCK 2ks Brandy Médicinal a Vermouth Royal, dvoubarevné, sign. "tv", 6,5x14,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena:
45570 - 1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA  šicí stroje LADA, dvojbarevné,
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA šicí stroje LADA, dvojbarevné, sign. Höns, 6,5x14,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena:
46281 - 1938 OBCHODNÍ ÚČTENKA ALPA, zubní krém, vícebarevné,
1938 OBCHODNÍ ÚČTENKA ALPA, zubní krém, vícebarevné, 7x15cm, bez poškození, použitá
Vyvolávací cena:
46282 - 1925 OBCHODNÍ ÚČTENKA Vinopal & Solnař, velkoobchod s v
1925 OBCHODNÍ ÚČTENKA Vinopal & Solnař, velkoobchod s vínem, Praha - Karlín, jednobarevné, 7x15cm, bez poškození
Vyvolávací cena: