Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Písemná aukce 15 / Ostatní sběratelské obory
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
4629
1900-15 sestava 40ks propagačních nálepek německých spolků v Čechách a na Moravě
Vyvolávací cena: Kč
4630
1900-30 Papírové pečetě sestava 104ks kruhových nálepek různých úřadů a spořitelen
Vyvolávací cena: Kč
4631
1907 3ks sokolských nálepek k V. sletu všesokolskému s příspěvkem 2h, modrý tisk na modrošedém podkladu, perforované, 1x KVP
Vyvolávací cena: Kč
4632
+1
1909? sestava 12ks číslovaných propagačních nálepek bavorského Aero-Clubu s kresbami historických letadel, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4633
+1
1910-40 výstavní propagační nálepky z různých zemí jako Rakousko, Švýcarsko, Německo, velmi dekorativní kusy
Vyvolávací cena: Kč
4634
1914-18 nálepky rakouských válečných fondů, sestava 50ks na výmětovém listě A5
Vyvolávací cena: Kč
4635
1919-48 sestava 11ks propagačních nálepek a 4ks papírových pečetek z Podkarpatské Rusi, 1x prošlá celistvost s PR, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4636
1920? sestava více než 40ks příspěvkových nálepek německých spolků v Čechách a na Moravě, každá jiná, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4637
1930-48 SKAUTING sestava 8ks propagačních nálepek jako Jamboree, výročí, sjezdy atd., hledané!
Vyvolávací cena: Kč
4638
1908 pohlednice s nalepenou propagační nálepkou Graf Zeppelin, zasláno z Anglie do Itálie, podací DR TorQuay 3.De.08; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4639
1913 ITÁLIE sestava 5ks propagačních nálepek italských vojenských útvarů jako Scuola Militare Modena, Draconi Toscana, Granatieri di Sardegna, Regimenta Fanteria Acoui, Cavalleggeri di Catania, nalepeno na lístcích, 1x prošlé
Vyvolávací cena: Kč
4640
1914 nepoštovní celistvost - dopisní obálka s obsahem s vylepenými příplatkovými kolky 2h Turnhalle Leitmeritz a 2h zn. Bundesmarke 1914
Vyvolávací cena: Kč
4641
1915 KALENDÁŘ PONOCNÉHO barevná lito., A3, tisk J.Glos v Semilech, 1x vodorovně a 1x svisle přeložený, vpravo pomačkaný a vícekrát natržený
Vyvolávací cena: Kč
4642
+2
1897-1917 KOMINICKÉ KALENDÁŘE sestava 6ks z toho 5x Konice (1897,1902, 1905, 1913, 1917) a 1x Jilemnice (1906) + 1ks kalendář od ponocného (1907), zajímavé, různá jakost
Vyvolávací cena: Kč
4643
1914 KOMINICKÝ KALENDÁŘ Konice, barevná lito., A3, 1x vodorovně a 1x svisle přeložený, zlomené rohy
Vyvolávací cena: Kč
4644
1950 PLAKÁT komunistická propaganda "V čele se Stalinem do boje za mír!", rozměr 30x70cm, lehké přehyby
Vyvolávací cena: Kč
4645
1930 PLAKÁT na cirkus Alberty z Hamburku, Zimní cirkus "na Letné" v Praze, barevný dvojlist A4
Vyvolávací cena: Kč
4646
1948 PLAKÁT Volební plakát Čs. strany národně socialistické "Pečeť věrnosti republice, národu a socialismu", 1x přeložený, a plakát "Volíme č.1 komunisty", zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4647
1938-39 PLAKÁT FILM kina Alfa v Brně, sestava 4ks formátu A4, "Ohnivé polibky", "Lucerna", "Trestanec číslo 7117", "Historky Elysejských polí", mírně zažloutlé
Vyvolávací cena: Kč
4648
+1
1938 PLAKÁT FILM sestava 4ks ("nudle") s názvy filmů "Pastorální symfonie", "Ráj mládenců", "Toulavý národ", "Pes milionářem"; lehce zažloutlé a přehyby
Vyvolávací cena: Kč
4649
+1
1925 PLAKÁT FOTBAL A.C. Sparta Praha, formát A4 se společnou fotografií hráčů, přeložený
Vyvolávací cena: Kč
4650
+2
1970-80 komunistická propaganda sestava 13ks plakátu k různým výročím, z toho 6ks A2 a 7ks A4, lehké přehyby; vše srolované
Vyvolávací cena: Kč
4651
1927 PLAKÁT reklamní plakát firmy na asfaltové směsi Bitumenstrassenbau - Gesellschaft Moravská Ostrava, formát A4, rozkládací s doprovodným textem; lehce natrženo v přehybech
Vyvolávací cena: Kč
4652
1941 DIVADELNÍ PROGRAM na premiéru opery Don Giovanni od W.A. Mozarta ve Stände Theatru v Praze 29.října 1941, v záhlaví orlice se svastikou, dvojlist A4, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4653
1900 DOPISNÍ SOUPRAVA (obálka + list) z Japonska, vyrobená tradiční metodou z bambusového papíru, na obálce i listu přítisk (japonské dívky), zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
4654
1936 FILM 2x "Bio-program v obrazech" č.589 na dva díly filmu o Olympijských hrách v Berlíně 1936 (Přehlídka národů a Oslava krásy), vytvořené Leni Riefenstahlovou (dvorní filmařka A.Hitlera), 4-dílné skládačky, dobrá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4655
1939-40 FILM 2x "Bio-program v obrazech" na filmy Madla zpívá Evropě a Lízino štěstí, 2-dílné, černozelený tisk, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4657
1910 OBCHODNÍ ÚČTENKA Kaisrovy 3-jedlové prsní karamely, jednobarevné, 6x12,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4658
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA Kostelecké párky, dvojbarevné, 6,5x14,5cm, malé protržení na 2 místech a odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4659
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA STOCK 2ks Brandy Médicinal a Vermouth Royal, dvoubarevné, sign. "tv", 6,5x14,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4660
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA šicí stroje LADA, dvojbarevné, sign. Höns, 6,5x14,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4661
1938 OBCHODNÍ ÚČTENKA ALPA, zubní krém, vícebarevné, 7x15cm, bez poškození, použitá
Vyvolávací cena: Kč
4662
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA JOB uherský salám, Hodice, vícebarevné, 6,5x14,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4663
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA Pilnáčkovo terpentynové mýdlo, vícebarevné, sign. Edice umělecké reklamy Jan Zizgloser Praha, 6,5x14,5cm, použité zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4664
1925 OBCHODNÍ ÚČTENKA Vinopal & Solnař, velkoobchod s vínem, Praha - Karlín, jednobarevné, 7x15cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4665
1908 POZVÁNKA na velkolepý cyklistický výlet po New Yorku, česky psaná, zajímavý doklad, lehce odřené růžky, jinak pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
4666
1900? REKLAMA 4-dílná skládanka z ručního papíru o japonském a tajwanském čaji, dvě stránky barevná ruční malba, čtyři stránky francouzského textu, zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
4667
1910? REKLAMA brožurka fy Ferdinand Vondráček Terst, dovoz kávy a čaje, v příloze ceník a objednávková dopisnice, jako nové
Vyvolávací cena: Kč
4668
1906 REKLAMA Caviar Kalender obrázkový, mírně erotický kreslený kalendář, vydáno v Budapešti, nakladatel G.Grimm, německý text, tenká brožurka, chybí zadní desky, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4669
+1
1930 REKLAMA leták na knížky Karla Maye vydané nakladatelstvím J.Toužimský Praha, přeložený formát a s vloženým listem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4670
1900? REKLAMA lístek, černoušek se zvoncem, nápis BERNARD FÜRTH'S AUF ALLEN WELTAUSSTELLUNGEN PRÄMIIRTE ZÜNDHÖLZCHEN. Barevná lithografie, dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4671
1935 REKLAMA Zlatá přilba Československa, oboustranný reklamní plakát skládaný jako zálepkový list s adresní částí, celkový formát cca 41x59cm, mnoho obrázků a reklam Baťa - pneu, dobře zachovalé, mimořádná
příležitost
Vyvolávací cena: Kč
4672
1968 BRUNOVSKÝ Albín "Léda s labuťou", 37/200, tečkovací technika, 200x310mm
Vyvolávací cena: Kč
4673
1973 BRUNOVSKÝ Albín "Chvála bláznivosti III", 18/200, barevná suchá jehla, 145x215 mm
Vyvolávací cena: Kč
4675
1979 HERČÍK J. Váza s kyticí, číslovaný grafický list z nerealizovaného návrhu poštovní známky, signované, formát 14x24cm, lehký lom růžku, čisté
Vyvolávací cena: Kč
4677
1978 HERČÍK J. grafický list s dvoubarevnou rytinou Praga Caput Regni, sign., 21x20 cm
Vyvolávací cena: Kč
4678
1971 HERČÍK J. vícebarevný grafický list, znak města Karlovy Vary, vylepena zn. Pof.1891, sign., autorská grafika 45/130, 24x30 cm
Vyvolávací cena: Kč
4679
1920 KAMENÍK A. podpis autora dřevorytu na přední straně, motiv Prostějova, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4681
1933 MARTON SKAUTING 10ks obrázků z Jamboree v Gödöllö 1933, formát 16x13cm, autor maďarský kreslíř Marton, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4684
+12
1926 ŠVABINSKÝ Max publikace Dvanáct dřevorytů, vydal Jan Štenc, obsah 12 reprodukcí původních dřevorytů na volných listech rozměru A3, I. - III. list Rajské sonáty, Srpnové poledne, Večer, Zlatý večer, Diana, J.Mánes, Vlastní podobizna, Ička, Podobizna paní, detail I. listu rajské sonáty, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4687
1930 TOYEN portrét, Ex Libris MUDr. Hana Rezková-Mouralová, barevná ražba, 60x95 mm
Vyvolávací cena: Kč
4688
1940-50 TOYEN sestava 18ks Ex Libris, vše barevný ofset, rozměr převážně 60x90 mm
Vyvolávací cena: Kč