Písemná aukce 16 / Filatelie / Protektorát ČaM
1944 CSZ1, 1x německá, vyplněná a zaslaná do východních Sudet, 1x německo - česká (protektorátní) CSZ1, nevyplněná, drobné poškození
Vyvolávací cena: Kč
1944 CSZ1, VII. typ, čistá dopisnice s potvrzovacím DR Brünn 14/ 21.XI.44, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1944 CSZ2 dopisnice se zeleným potiskem pro styk s příslušníky ozbrojených složek, nepoužitá, s razítkem z ochoty Brünn 14/ 21.XI.44, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1944 CSZ2 Spěšná zpráva, zelená, nepoužitá, posun tisku orámování, lehce odřené okraje, jinak dobře zachovalé, kat. 400Kč
Vyvolávací cena: Kč
1941 formulář (772 III-1940) s žádostí na koncesi k rozhlasovému přijímači, vylepený kolek 5K a poplatek 1K uhrazen 3ks doplatních zn. Pof.DL3 2x, DL7 s DR Bezno/ 4.IV.41, na zadní straně strojově vypsané prohlášení o nežidovském původu, pouze lehký přehyb; ojedinělá nabídka!!
Vyvolávací cena: Kč
1942 formulář (772 II-1941) s žádostí na koncesi k rozhlasovému přijímači, vylepený kolek 5K a poplatek 1K uhrazen výplatní zn. Pof.84, DR UNČOVICE/ 24.XII.42 na zadní straně vytištěné prohlášení o nežidovském původu - uplatnění Norimberských zákonů, pouze lehký přehyb; ojedinělá nabídka!!
Vyvolávací cena: Kč
1939 větší díl poštovní průvodky s kolkem, vyfr. zn. Pof.2x311, DR Nová Paka 14.IX.39, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1941 COF6 Telegrafická poštovní poukázka, nepřeložená; přehyby v okrajích a rozích
Vyvolávací cena: Kč
1942 2ks čistých formulářů Žádost o dosílku a Převodní poukázka B Brno, vzadu stopy po nálepkách jinak bez vady
Vyvolávací cena: Kč
1945 celá balíková průvodka pro vnitřní styk, vyfr. zn. 8K, Pof.95, DR Plzeň 1/ 14.IV.45, v okrajích přehyby a natržení
Vyvolávací cena: Kč