Písemná aukce 16 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Rakouská pošta v zahraničí
2762
1910 KRETA pohlednice z Jeruzaléma vyfr. zn. pro Krétu Mi.17, DR TIROL OE.LLOYD/ 16.3.1, vzácné, dobře zachovalé, barevná pohlednice z Jeruzaléma, Damašská brána
Vyvolávací cena: Kč
2763
1905-10 KRETA sestava 5ks pohlednic z Jeruzaléma, vyfr. zn. pro rakouskou poštu na Krétě (Mi.1,8,17), DR Jerusalem, 1x KVP, jinak přiměřené stáří a provozu
Vyvolávací cena: Kč
2764
1899 LEVANTE obrazová dopisnice UPU bez vytištěné známky, "poslední Vánoce XIX.století", adres. do Německa, vyfr. zn. 20para/ 5Kr, Mi.22, DR Jerusalem 25.12.99/ Oesterreichische Post, kašet Betleém 24.XII.99, příchozí DR Buchholz 14.1.00 vpředu, vzadu malé hnědé skvrnky, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2765
1908 LEVANTE sestava doplatních známek z r. 1908 podle barev a papírů, 35ks, navíc 3ks s razítkem, nálepky a nebo stopa, kat. 1050€
Vyvolávací cena: Kč
2766
1895 LEVANTE zálepka Mi.K3 s okraji, DR Constantinopel 1/1 95, vzadu příchozí DR Aussig 3/1 95, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2767
1858 LOMBARDEI und VENETIEN Mi.10 typ I, rozmazané razítko Venezia, kat. 45€
Vyvolávací cena: Kč
2768
1863 LOMBARDEI und VENETIEN Mi.17, 10Soldi modrá, majetnické značky, kat. 90€
Vyvolávací cena: Kč
2769
1850 LOMBARDEI und VENETIEN Mi.2 Znak, 10 c, I.typ, HP, DR Lonigo, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2770
1850 LOMBARDEI und VENETIEN Mi.2 Znak, 10 c, III.typ. MP, pěkný střih, dobře zachovalá, vzácná
Vyvolávací cena: Kč
2771
1864 LOMBARDEI und VENETIEN skládaný dopis do Vídně, vyfr. zn. Mi.18, zoubk. 14, DR Verona/ 30.1., vzadu přích. Wien, vzácné, dobrá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
2772
1864 LOMBARDEI und VENETIEN skládaný dopis vyfr. zn. Mi.17, známka s okrajovou lištou po posunu perforace, DR Treviso, dobře zachovalé, fotoatest Mag. Babor připojen, kat. cca 500€
Vyvolávací cena: Kč
2773
1861 LOMBARDEI und VENETIEN skládaný maloformátový dopis do Padovy, vyfr. zn. Mi.12, 5So červená, kruhové DR Villareal
Vyvolávací cena: Kč