Písemná aukce 16 / Filatelie / Protektorát ČaM / Celiny ČaM / CSZ - Spěšné zprávy
1941 CSZ1 VII.typ, použitá v Brně s datem 20.11.1940 dle textu, bez DR, přehyb
Vyvolávací cena: Kč
1944 CSZ1, 1x německá, vyplněná a zaslaná do východních Sudet, 1x německo - česká (protektorátní) CSZ1, nevyplněná, drobné poškození
Vyvolávací cena: Kč
1944 CSZ1, VII. typ, čistá dopisnice s potvrzovacím DR Brünn 14/ 21.XI.44, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1944 CSZ2 dopisnice se zeleným potiskem pro styk s příslušníky ozbrojených složek, nepoužitá, s razítkem z ochoty Brünn 14/ 21.XI.44, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1944 CSZ2 Spěšná zpráva, zelená, nepoužitá, posun tisku orámování, lehce odřené okraje, jinak dobře zachovalé, kat. 400Kč
Vyvolávací cena: Kč