Písemná aukce 16 / Pohlednice / Motiv / Blahopřejné
3473
1920 sestava 3ks kreslených čb pohlednic proti katolické církvi, vydal Akční výbor pro odluku církve od státu, vylepeny známky ale nepoužité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3475
1906? barevná secesní pohlednice k Novému roku, dívka s hodinami, podpis J.v.Kulas, DA, vypsaná adresa ale poštovně neprošlé, velmi pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3476
1910 vánoční muž s pytlem přes záda plným dárků, zlacená, tlačená; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3477
1908 děvčátko s pejskem na lodičce, litografie, tlačená; prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3478
1913 čb pohlednice s mužem v cylindru u poštovní schránky, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3479
1925? série 12ks barevných kreslených pohlednic Polský rok v obrazech, výjevy z historie Polska řazeno do měsíců, nepoužité, bezvadné, v původní obálce (roztržená)
Vyvolávací cena: Kč