Písemná aukce 16 / Pohlednice / Motiv
3496
1920? lepená pohlednice s francouzským stroj. gobelínem s portrétem TGM, nepoužité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3497
1900 "pískací" pohlednice, litografie; DA, prošlá, nese znaky používání, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
3498
1900 Bad Reichenhall (Bayern) - velkoformátová pohlednice 28x23,5cm; nepoužitá, lehká skvrna v levém okraji
Vyvolávací cena: Kč
3499
1909 MUCHA Alfons (1860–1939), Všestudentská slavnost (Weill.130), zlacená; prošlá, příčný lom v horní části
Vyvolávací cena: Kč
3500
1939 MUCHA Alfons (1860–1939), Dík slepců (Weill.182), Spolek Český slepecký tisk; nepoužitá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3501
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.144), Pokořena a zmučena, galerie UP 656; prošlá, odřené růžky, menší lomy
Vyvolávací cena: Kč
3502
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), ČS. Y.W.C.A. (Weill.159); prošlá, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3503
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138), vzadu přítisk; neprošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3504
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Russia Restituenda (Weill.160); neprošlá, na zadní straně několik skvrn, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3505
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (Weill.161); nepoužitá, bezvadná
Vyvolávací cena: Kč
3506
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava (Weill.163); VF, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3507
1940 MUCHA Alfons (1860–1939), Narození páně (Weill.180); prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3508
1900 Josef Šváb č. 57 , andílek letí na vážce, barevná lito, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3509
1914 DRTIKOL František (1883–1961), portrétní fotografie ruské herečky Olgy Vladimírovny Gzovské (1883-1962), s jejím podpisem, vytlačený text Copyrigt 1914 by Drtikol a Co. Prague, lehce perleťující okraj, jinak dobře zachovalé, nepoužité
Vyvolávací cena: Kč
3510
1944 DRTIKOL František (1883–1961), Zátiší, tónovaný fotopohled plastiky a kytice šeříků, prošlé, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3513
1915 O.B. signovaná zlacená lito., pohlednice Řádu sv. Barbory, Barbara Helm F.K.R.5,
Vyvolávací cena: Kč