Písemná aukce 16 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

48893 - 1910 pijácký pozdrav, koláž protržený papír, muž s p
1910 pijácký pozdrav, koláž "protržený papír", muž s půllitrem piva, lesklá fólie; prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
48458 - 1921 pseudoprůvodka na jeden balík s tisícem pozdravů +
1921 pseudoprůvodka na jeden balík s tisícem pozdravů + pošťák, vydání RU, známky s FJI zaškrtány, použito za republiky, na obrazové straně dvě skvrny od průhledného lepidla
Vyvolávací cena:
48444 - 1930? 2x čerti, Čertův mlýn na mládí a pozdrav z pekel
1930? 2x čerti, Čertův mlýn na mládí a pozdrav z pekel, černo - červené kresby, 1x použité, lehký lom, na adresní straně slabé skvrny, 1x nepoužitá, lehce odřené okraje, jinak čistá
Vyvolávací cena:
52167 - 1905 čert -  tlačená; DA, prošlá, výborný stav
1905 čert - tlačená; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
49305 - 1931 čert - bubeník, The Krampus-Band; prošlá, stržená
1931 čert - bubeník, The Krampus-Band; prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena:
50294 - 1935 čert - Gruss vom Krampus!, ženy jako loutky, které j
1935 čert - Gruss vom Krampus!, ženy jako loutky, které jsou ovládány čertem, červené pozadí; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
49304 - 1930 čert - tanečník; prošlá, lehce odřené růžky, l
1930 čert - tanečník; prošlá, lehce odřené růžky, lehký lom
Vyvolávací cena:
49302 - 1904 čert - tlačená, zlacená, červený kartónový pap
1904 čert - tlačená, zlacená, červený kartónový papír; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
49303 - 1929 čert - trestající; prošlá, lehce odřené růžky
1929 čert - trestající; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
31323 - 1905 Kominíček - dívka a pierot na žebříku, lito tlač
1905 Kominíček - dívka a pierot na žebříku, lito tlačená a zlacená. Prošlá. Odřené zlacení.
Vyvolávací cena:
49308 - 1925? Mikuláš - Gruss vom Nikolo; nepoužitá, výborný s
1925? Mikuláš - Gruss vom Nikolo; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
49306 - 1904 Mikuláš - litografie; DA, prošlá, částečně str
1904 Mikuláš - litografie; DA, prošlá, částečně stržená známka, omačkané růžky
Vyvolávací cena:
49309 - 1925 Mikuláš, čert a anděl - vánoční pozdrav dle auto
1925 Mikuláš, čert a anděl - vánoční pozdrav dle autora L. Kratochvíla; prošlá, stržená známka,
Vyvolávací cena:
49307 - 1908 Santa Klaus - litografie, tlačená; prošlá, omačkan
1908 Santa Klaus - litografie, tlačená; prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: